Vodné pólo muži

Typ: 
Reprezentácia
Kategória: 
Open
Sezóna: 
2020
Počet plavcov: 
92
 
Realizačný tím:
Športový riaditeľ
sport@swimmsvk.sk
00421903717236
Manažér reprezentácie SR mužov
gyurcsi@swimmsvk.sk
00421905977421
Hlavní tréner
peternizny@gmail.com
00421908550631
Asistent hlavného trénera
karolbacok@gmail.com
00421911608521

Projekt prípravy reprezentačného družstva mužov Slovenskej republiky vo vodnom póle pre RTC 2020 vychádza z aktuálnych podmienok v slovenskom vodnom póle. Je zameraný na úspešnú reprezentáciu Slovenskej republiky na vrcholných podujatiach:

Reprezentačné družstvo Mužov - seniori

  1. 12-26.01.2020 ME Budapest (HUN)

Reprezentačné družstvo Mužov U 19

  1. 03.04.-05.04.2020. Kvalifikácia na ME U19 - (ISR)
  2. 06.09.-13.09.2020 ME U19 Volos (GRE)

Výkonnostné kritériá pre zaradenie do zoznamu širšieho reprezentačného družstva SR mužov

  1. účastník aspoň jedného vrcholového podujatia reprezentácií z r. 2019 a to:
    1. Majstrovstvá Európy U15 Burgas (BUL),
    2. Majstrovstvá Európy U17 Tbilisi (GEO),
    3. Kvalifikačný turnaj na ME Budapest 2020,
    4. Kvalifikácia na ME U15,
    5. Kvalifikácia na ME U17
  2. účastník aspoň jedného reprezentačného VT resp. reprezentačného prípravného zápasu (turnaja) v roku 2019
  3. výber športovca podľa uváženia hlavného trénera a taktiež je rozhodujúci v prípade mužov vek 12 rokov a starší a účasť v domácich súťažiach a v zahraničných súťažiach v prvej alebo druhej najvyššej súťaži hranej v príslušnej krajine. Pre zaradenie do zoznamu širšieho reprezentačného družstva SR vo vodnom póle sa vyžaduje 1)​ Výkonnostné kritériá pre zaradenie do zoznamu širšieho reprezentačného družstva SR mužov percentuálna miera účasti v danej súťaži v prípade mužov najmenej ​70%
Reprezentanti:
# SVKID Priezvisko Meno Ročník Výkony Prehliadka Lekár
1 SVK19552 Zaťovič Juraj   82 02.10.2019 Sýkora
2 SVK20237 Vidumanský Ladislav   84 29.06.2018 Platová
3 SVK22594 Kolárik Martin   86 01.10.2019 VU NGOC
4 SVK19635 Šuster Martin   86
5 SVK21588 Molnár Marek   91 02.09.2019 A. Schulze
6 SVK20230 Karabáš Samuel   92
7 SVK21675 Ďurík Lukáš   92 27.12.2018 Sylvestr
8 SVK20998 Bielik Tomáš   93 06.12.2019 Canot
9 SVK20244 Hoferica Tomáš   93 06.12.2019 Canot
10 SVK21731 Kozmér Lukáš   93 01.10.2019 Hirt
11 SVK20240 Baláž Samuel   94 06.12.2019 Canot
12 SVK21573 Tkáč Marek   95 31.05.2019 Plevová
13 SVK19570 Martanovič Róbert   95 26.11.2019 Knapková
14 SVK19659 Kaľavský Peter   96
15 SVK21574 Tkáč Maroš   96 04.10.2019 Samaržija Ivanovski
16 SVK19541 Tkáč Patrik   96 30.09.2019 Bartošová
17 SVK19663 Haluška Erik   96
18 SVK19555 Veterník Daniel   97 02.10.2019 Sýkora
19 SVK19375 Pieter Radovan   98 24.10.2019 Bartošová
20 SVK19750 Orem Tomáš   98 29.06.2017 Platová
21 SVK19372 Baranovič Ján   98 07.11.2019 Bartošová
22 SVK20891 Turanský Daniel   98 04.12.2018 Bartošová
23 SVK21006 Okanovič Senad   99 26.04.2018 Hostým
24 SVK20258 Baran Samuel   99 19.09.2019 Baloga
25 SVK21098 Mitruk Adam   99 28.10.2019 Bartošová
26 SVK20088 Kaid Róbert   99 28.06.2017 Platová
27 SVK19586 Furman Adam   99 01.10.2019 Hirt
28 SVK21099 Barger Peter   99 07.05.2018 Platová
29 SVK20087 Binar Martin   99 19.12.2019 Krivý
30 SVK19575 Kováčik Andrej   99 08.10.2019 Sýkora
31 SVK19901 Filo Timotej   99 18.07.2018 Repiščáková
32 SVK19533 Úradník Michal   00 19.07.2017 Platová
33 SVK20318 Bačo Tomáš   00 08.02.2019 Platová
34 SVK20906 Hansstein David   00 20.06.2018 Delej
35 SVK20326 Balogh Branislav   00 26.06.2017 Baloga
36 SVK20331 Laciak Martin   00 01.10.2019 Platová
37 SVK19590 Čaraj Matej   00 06.12.2019 Canot
38 SVK19509 Ravinger Alexander   02 11.10.2019 Mada
39 SVK15968 Šaghy Tibor   02 Výkony 09.10.2018 Delej
40 SVK19386 Venény Luboš   02 19.04.2019 Říha
41 SVK19383 Knapec Viktor   02 27.06.2017 Urvayová
42 SVK19369 Berlanský Adam   02 20.06.2019 Říha
43 SVK19380 Holič Jakub   02 19.11.2018 Kôňa
44 SVK19390 Prištic Matej   02 13.11.2018 Fridrich
45 SVK19545 Šimkovič Adam   02 03.09.2019 Sýkora
46 SVK19558 Tisaj Patrik   02 25.07.2019 Kotlár
47 SVK19558 Tisaj Patrik   02 25.07.2019 Kotlár
48 SVK19672 Varga Michal   02 19.07.2018 Platová
49 SVK20889 Hacaj Adam   02 31.10.2018 Delej
50 SVK19797 Horváth Martin   02 06.08.2019 Baloga
51 SVK20261 Tabačár Pavol   03 25.10.2017 Kotlár
52 SVK20305 Kleščinský Matej   03 17.07.2019 Šajty
53 SVK20272 Janoščák Martin   03 07.06.2018 Pačutová
54 SVK19929 Lukáč Michal   03 26.06.2018 Baloga
55 SVK19751 Rusinko Filip   03 06.07.2018 Platová
56 SVK20281 Adamec Patrik   03 24.07.2019 Šajty
57 SVK19800 Halo Matúš   03 05.03.2019 Říha
58 SVK20302 Schavel Jakub   03 22.07.2019 Pačutová
59 SVK19816 Ligmajer Adam Vladimír   03 26.06.2018 Baloga
60 SVK20280 Mazák Patrik   03 11.06.2018 Platová
61 SVK19696 Kavečanky Simon   03 19.07.2018 Platová
62 SVK20303 Mázik Miroslav   03 12.06.2018 Platová
63 SVK19680 Németh Norbert   03 08.02.2018 Horváth
64 SVK19578 Jakubis Peter   03 15.04.2019 Mada
65 SVK19356 Danišek Dávid   04 29.06.2018 Augustín
66 SVK19675 Schubert Crystian   04 06.07.2018 Platová
67 SVK19772 Ondrčka Daniel   04 04.06.2019 Suchá
68 SVK19547 Michna Branislav   04 22.06.2018 Repiščáková
69 SVK19567 Mihál Marco   04 30.10.2018 Sylvestr
70 SVK19949 Rešovský Bruno   04 26.06.2018 Baloga
71 SVK20307 Zolovčík Tomáš   04 26.06.2018 Platová
72 SVK19948 Badida Michal Jozef   04 15.07.2019 Baloga
73 SVK19693 Kolesár Jakub   04 10.07.2019 Šajty
74 SVK19551 Žiško Timotej   04 10.08.2018 Repiščáková
75 SVK19674 Hrudál Samuel   04 18.06.2018 Platová
76 SVK19698 Juhás Samuel Richard   04
77 SVK19417 Hvorečný Jakub   04 19.06.2018 Repiščáková
78 SVK20320 Bačo Dani   04 14.09.2018 Platová
79 SVK13941 Hrabovský Daniel Hugo   04
80 SVK20282 Miško Erik   04 14.02.2019 Platová
81 SVK20274 Šlepkovský Radovan   04
82 SVK20252 Koša Adrián   04 19.10.2017 Kotlár
83 SVK19569 Masár Kristián   04
84 SVK15608 Duga Peter   05 Výkony 21.06.2018 Bartošová
85 SVK20342 Kumičák Matej   05 17.07.2019 Platová
86 SVK19708 Bártfay Samuel   05 11.03.2019 Platá
87 SVK19677 Rajdoš Ladislav   05
88 SVK19529 Štanga Simon   05
89 SVK19808 Švec Andrej   05 26.06.2018 Baloga
90 SVK19685 Matejka Milan   05 09.07.2019 Platová
91 SVK20930 Šiagi Martin   05 19.06.2018 Knappková
92 SVK20306 Kleščinský Daniel   05 17.07.2018 Platová
« späť