logologo_small

Uznesenie a hlasovanie VSVP SPF č. SPF/2023/VSVP/U12/P

pondelok, 05.06.2023|Posledná aktualizácia 5.6.2023 08:16

VSVP SPF schvaľuje realizačný tím a širšiu nomináciu hráčok reprezentačného

družstva žien na výcvikové tábory v termínoch:

2.6. - 4.6.2023, Piešťany/ Košice (miesto bude určené dodatočne podľa aktuálnych

podmienok)

9.6. - 11.6.2023, Vrútky

16.6. - 18.6.2023, Košice

VSVP SPF poveruje vedením reprezentačného družstva žien senioriek na uvedených

výcvikových táboroch hlavnú trénerku Nunzia Cinzia Ragusa (SVK19747), asistenti

trénerky Ján Baranovič (SVK19320) a Milan Cipov, kondičný tréner Daniel Žilák. Zároveň poveruje hlavnú trénerku nominovať na každý z VT maximálne 18 hráčok výberom zo širšej nominácie hráčok.

VSVP SPF zároveň ruší rozhodnutie SPF/2023/VSVP/U7/P z dôvodu zmeny realizačného tímu a programu prípravy.

Náklady budú hradené z rozpočtu sekcie VP SPF na rok 2023 z kapitoly 120402.

Širšia nominácia hráčok žien senioriek: 1 Natália Pecková – Slávia UK Bratislava

2 Kissová Katarína – Slávia UK Bratislava

3 Lenka Garančovská - ŠG Olympia Košice

4 Janka Kurucová - ŠG Olympia Košice

5 Beáta Kováčiková – KVP Nováky (H-Slávia UK Bratislava)

6 Bronislava Šepeľová - ŠG Olympia Košice

7 Katarína Grežďová - KVP Kúpele Piešťany

8 Nela Mešterová - KVP Kúpele Piešťany

9 Barbora Baranovičová - KVP Kúpele Piešťany

10 Barbora Kvasnicová – KVP Kúpele Piešťany

11 Karin Kačková - PVK Vrútky (H-Slávia UK Bratislava)

12 Emma Junasová – PVK Vrútky (H-Slávia UK Bratislava)

13 Barbora Rusznáková – ČH Košice (H- KVP Kúpele Piešťany)

14 Martina Kiernoszová – ČH Košice (H-Slávia UK Bratislava)

15 Tamara Dubná – ŠG Olympia Košice

16 Cebová Alexandra - PIRANA SC Topoľčany

17 Dubajová Lea - PIRANA SC Topoľčany

18 Teličiaková Tamara - KVP Kúpele Piešťany

19 Petrunčiková Ema – ČH Košice

20 Ema Dvoranová – PVK Vrútky (H-Slávia UK Bratislava)

21 Ivana Majlátová - Slávia UK Bratislava

22 Pavlín Petrášová - PIRANA SC Topoľčany

23 Daniela Kátlovská – CSA Steaua Bucuresti (ROM)

24 Miroslava Stankovianska – CSA Steaua Bucuresti (ROM)

25 Monika Sedláková – UNI Gyor-GYVSE (HUN)

26 Adriana Kovalčiková – ČH Košice

27 Sandra Holičová – KVP Kúpele Piešťany

28 Viktória Pisarčiková – ŠG Olympia Košice


ZAPIS o HLASOVANI_UZNESENIE_ PER ROLLAM_VSVP_U12_2023.pdf
Mohlo by vás zaujímať

MATRIKA SÚŤAŽÍ vo vodnom póle Zápis č. 10/2024 zo dňa 28.3.2024

8.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U13/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U12/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U11/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U10/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U9/P

7.4.2024

Nominácie rozhodcov Zápis RK5/2024 - 28.3.2024

28.3.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U8/P

25.3.2024

Nominačný list - VT Muži U19 - Nováky 22.- 25.2.2024

15.3.2024

Nominačný list - Kvalifikácia ME Muži U19 - Lodž (POL) 14.- 17.3.2024

15.3.2024

Nominačný list - MT WPT Series Muži U19 - Nováky 29.2.- 3.3.2024

15.3.2024

Nominačný list - VT Muži U13 - Nováky 25.- 27.2.2024

15.3.2024

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK