logologo_small

Uznesenie a hlasovanie VSVP SPF č. SPF/2023/VSVP/U9/P

pondelok, 05.06.2023|Posledná aktualizácia 5.6.2023 07:32

VSVP SPF schvaľuje realizačný tím a širšiu nomináciu hráčok reprezentačného

družstva U17 žien na výcvikové tábory v termínoch:

28.5. – 30.5.2023 - Piešťany

11.6. - 13.6.2023 - Košice

16.6. - 18.6.2023 - Košice

VSVP SPF poveruje vedením reprezentačného družstva U17-ženy na uvedených výcvikových táboroch hlavného trénera Nunzia Cinzia Ragusa (SVK19747), asistentov

trénera Ján Baranovič (SVK19320) a Milan Cipov a kondičného trénera Daniel Žilák.

Zároveň poveruje hlavného trénera nominovať na každý z VT maximálne 18 hráčok z výberom zo širšej nominácie hráčok.

Náklady reprezentačného družstva U17-ženy na VT budú hradené z rozpočtu sekcie VP SPF na rok 2023 z kapitoly 120504.

Širšia nominácia hráčok U17:

1 Petrunčiková Ema - ČH Košice

2 Onušková Alžbeta- ŠG Olympia Košice

3 Vargová Michaela - PIRANA SC Topoľčany

4 Rybková Klaudia - ČH Košice

5 Mešterová Nela - KVP Kúpele Piešťany

6 Zini Angelika Scarlett - ČH Košice

7 Hindošová Alexandra - ČH Košice

8 Pettyová Nikita - ŠG Olympia Košice

9 Pisarciková Viktoria - ŠG Olympia Košice

10 Držiková Lea - KVP Kúpele Piešťany

11 Kovačiková Sabina - PIRANA SC Topoľčany

12 Pechová Ella - KVP Kúpele Piešťany

13 Kovalčiková Adriana - ČH Košice

14 Kopolovets Alina - ČH Košice

15 Holičová Sandra - KVP Kúpele Piešťany

16 Kyselová Simona - ŠG Olympia Košice

17 Krošláková Kristína - PIRANA SC Topoľčany

18 Kendrová Nina - ČH Košice

19 Barančeková Lucia - PVK Vrútky

20 Vargová Ivana - ŠG Olympia Košice

21 Viktória Baranovičová - PVK Vrútky

22 Sára Hennelová – CH Košice

23 Petra Hrnková - PIRANA SC Topoľčany


ZAPIS o HLASOVANI_UZNESENIE_ PER ROLLAM_VSVP_U09_2023.pdf
Mohlo by vás zaujímať

MATRIKA SÚŤAŽÍ vo vodnom póle Zápis č. 10/2024 zo dňa 28.3.2024

8.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U13/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U12/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U11/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U10/P

7.4.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U9/P

7.4.2024

Nominácie rozhodcov Zápis RK5/2024 - 28.3.2024

28.3.2024

Uznesenie a hlasovanie VSSP č. SPF/2024/VSSP/U8/P

25.3.2024

Nominačný list - VT Muži U19 - Nováky 22.- 25.2.2024

15.3.2024

Nominačný list - Kvalifikácia ME Muži U19 - Lodž (POL) 14.- 17.3.2024

15.3.2024

Nominačný list - MT WPT Series Muži U19 - Nováky 29.2.- 3.3.2024

15.3.2024

Nominačný list - VT Muži U13 - Nováky 25.- 27.2.2024

15.3.2024

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK