logologo_small

VIDEO! Druhý poldeň v Banskej Bystrici na MSR v plávaní starších a mladších žiakov sledujte LIVE!

piatok, 10.06.2022|Posledná aktualizácia 10.6.2022 11:19

Prvý poldeň na majstrovstvách Slovenska v plávaní starších a mladších žiakov je úspešne za nami a po krátkej pauze môžeme pokračovať v Banskej Bystrici na plavárni na Štiavničkách ďalej. Sledujte nás LIVE na tomto odkaze.

Výsledky nájdete na tomto linku:

https://live.swimrankings.net/33340/

Spracoval Patrik Pavelka
Autor plávanie
Mohlo by vás zaujímať

Skvelá Karolína Valko za morom s dychberúcimi výsledkami a slovenským juniorským rekordom!

Dnes

Slovenské reprezentantky žiaria na svetovej scéne: Synchronizované plávanie píše silný príbeh odhodlania!

Dnes

Diaľkové plávanie: Ibiza - extrémne podmienky preverili aj tých najlepších!

Dnes

Riadna Konferencia SPF 28.04.2026 - Pozvánka na účasť

27.4.2026

Na medzinárodných plaveckých pretekoch v rakúskom Grazi so slovenským rekordom!

27.4.2026

Po nedeľnej prehre s výberom JAR obsadilo Slovensko na Malte vo Svetovom pohári žien konečné 14.miesto!

26.4.2026

Vo štvrtom zápase na Svetovom pohári vo vodnom póle žien na Malte štvrtá prehra našich reprezentantiek, Nemecku podľahli o 10 gólov!

26.4.2026

V treťom stretnutí vo Svetovom pohári vodných pólistiek na Malte 12 gólová prehra Slovenska s Argentínou!

26.4.2026

Na Malte prehra našich reprezentantiek vo Svetovom pohári s domácim tímom po pokutových hodoch!

23.4.2026

Vo Svetovom pohári vodných pólistiek na Malte vysoká prehra Slovenska s Chorvátskom!

23.4.2026

V utorok na Malte štartuje Svetový pohár vo vodnom póle žien divízie II. aj s našimi reprezentantkami!

21.4.2026

Národné olympijské centrum plaveckých športov v Košiciach získalo titul STAVBA ROKA 2025, nadšenie neskrýva ani prvý muž SPF!

18.4.2026

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK