logologo_small

Fantastický úspech na majstrovstvách Európy na Malte, Lea Anna Krajčovičová a Žofia Strapeková na krásnom 5.mieste vo svojom debute!

nedeľa, 30.06.2024|Posledná aktualizácia 30.6.2024 21:44

LEAZOFIA3.jpeg

Fantastický úspech na majstrovstvách Európy: Lea Anna Krajčovičová a Žofia Strapeková žiaria vo svojom debute!

Dnes na Majstrovstvách Európy juniorov v synchronizovanom plávaní na Malte sme boli svedkami famózneho výkonu nášho páru, Lea Anna Krajčovičová a Žofia Strapeková s náhradníčkou Veronikou Ásványiovou, v disciplíne technický pár. Dievčatá dosiahli fantastický úspech vo svojom debute a umiestnili sa na skvelom piatom mieste!

Lea a Žofia predviedli úžasný výkon, ktorý bol výsledkom ich tvrdej práce, tréningu a neochvejného odhodlania. Ich zostava bola plná precíznosti a elegancie, čo im prinieslo zaslúžené vysoké bodové ohodnotenie. Tento výkon je o to pozoruhodnejší, že išlo o ich premiéru v tejto disciplíne na tak prestížnom podujatí. Ide o najlepšie umiestnenie Slovenska na Majstrovstvách Európy juniorov.

"Je to pre nás neuveriteľný pocit," povedala Lea po súťaži. "Dali sme do toho všetko a sme veľmi šťastné, že sa nám podarilo dosiahnuť takéto skvelé umiestnenie."

Žofia dodala: "Sme vďačné za podporu našich trénerov, rodiny a fanúšikov. Toto je len začiatok a tešíme sa na ďalšie výzvy."

Celá slovenská výprava je nadšená z tohto úspechu a verí, že tento výsledok bude inšpirovať ďalšie generácie mladých synchronizovaných plavkýň. Naše dievčatá pomaly stúpajú v rebríčku a slovenské synchronizované plávanie sa posúva vpred. Držíme Lei a Žofii palce v ich ďalšej kariére a tešíme sa na ich ďalšie úspechy.

Hlavná trénerka Monika Thüringerová k tomu dodáva: "Veľmi sa teším z výkonu a odhodlania, ktoré dievčatá do toho dali. Štvrté miesto je pre mňa dôkazom, že ideme správnym smerom. Stále ukazujeme, že patríme medzi najlepšie krajiny. Musíme sa ešte sústrediť na ďalšie súťažné dni."

S týmto skvelým výsledkom sa naše dievčatá stávajú vzorom a motiváciou pre všetkých mladých športovcov na Slovensku. Budeme im aj naďalej držať palce a fandiť pri ich ďalších úspechoch.

Výsledky:

https://results.microplustimingservices.com/EuroJuniorArtisticSwimming2024/index_web.php?s=TG9hZENhbGVuZGFyaW8oJzAnKTs=&cat=JUX&page=005&spec=002&bat=001&td=STL1&hg=&descIT=RHVvIExpYmVybw==&descEN=SnVuaW9yIC0gRnJlZSBEdWV0IC0gRmluYWw=&descFR=&curCatSel_M_F=undefined&sport=Synchro


LEAZOFIA4.jpeg

LEAZOFIA2.jpeg

LEAZOFIA1.jpeg


Spracoval Patrik Pavelka
Autor aktualitysynchro
Mohlo by vás zaujímať

Vedúca našej výpravy na LOH 2024 v Paríži Ivana Lange je pred odletom pod Eiffelovku dobre naladená!

Dnes

Záverečné hodnotenie akcie | Majstrovstvá Európy juniorov, 29.06. - 08.07.2024 Vilnius, Litva

Dnes

Záverečné hodnotenie akcie | Majstrovstvá Európy Belehrad + prípravný zraz Šamorín

Dnes

Dôležité a nové informácie pre milovníkov diaľkového plávania!

17.7.2024

Naše rozhodkyne sa na ME juniorov v diaľkovom plávaní nestratili, boli ozdobou rozhodcovského zboru!

15.7.2024

V nedeľu vyvrcholili záverečnými disciplínami ME juniorov v diaľkovom plávaní vo Viedni

15.7.2024

Ako vyzeral záverečný deň na CECJM 2024 v Belehrade ovenčený slovenským rekordom u 14-ročných?

14.7.2024

Náš diaľkoplavec Jakub Gabriel dnes na 10 km trati na ME juniorov vo Viedni na 29.mieste

13.7.2024

Ako vyzerali vo Viedni preteky na 7,5 km trati na ME v diaľkovom plávaní juniorov?

12.7.2024

Úvodnými disciplínami odštartovali ME juniorov v diaľkovom plávaní vo Viedni, na úvod z našich skvelá Megelová s parádnym 11.miestom!

12.7.2024

V druhý deň súťaží na CECJM 2024 v Belehrade strieborná medaila pre Slovensko

12.7.2024

O slovo sa hlási 3.kolo Slovenského pohára v diaľkovom plávaní v Piešťanoch!

13.7.2024

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK