logologo_small

Predstavenie nového ambsadadora EYOF

utorok, 09.11.2021|Posledná aktualizácia 9.11.2021 10:59

Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) v spolupráci s organizačným výborom XVI. letného Európskeho olympijského festivalu mládeže 2022 v Banskej Bystrici realizujú prostredníctvom Olympijského kultúrneho a vzdelávacieho programu (OCEP) množstvo aktivít nielen pre žiakov a študentov základných a stredných škôl.

Radi by sme Vám, predstaviteľom športových zväzov a federácií, predstavili mladého ambasadora Kamila Pavlinského.

Práve Kamil bude akýmsi pomyselným prepojením medzi mladými športovcami, ktorí sa pripravujú na svoje športové súťaže na zimnom EYOF vo Vuokatti, či na letnom EYOF v Banskej Bystrici.

Pre mladých športovcov pripravuje viaceré aktivity a projekty, ktorými im priblíži nielen myšlienky olympizmu a fair play, či základné informácie o Európskych olympijských festivaloch mládeže, ale aj pred odchodom do Fínska či pred stretnutím v Banskej Bystrici sa pokúsi z nich vytvoriť jeden veľký športový tím. Zástupcovia športov dostanú možnosť spoznať sa ešte pred stretnutím na EYOF a v dedinách pre športovcov budú môcť vystupovať ako jedna veľká rodina.

Dovoľte, aby sme Vás požiadali o zdieľanie tejto informácie medzi Vašimi mladými športovcami, ktorí sa na budúci rok môžu predstaviť na niektorom z festivalov, ale aj medzi ich trénermi či členmi realizačných tímov.

Budeme radi, ak sa mladí športovci pridajú do skupiny na Facebooku. Prostredníctvom tejto skupiny budú mať príležitosť spoločne komunikovať a byť v kontakte aj s Kamilom Pavlinským. Budú mať zároveň príležitosť dozvedieť sa veľa nových zaujímavých informácií z oblasti olympizmu

Spracoval Patrik Pavelka
Autor plávanie
Mohlo by vás zaujímať

V nedeľu sa do Mníchova presúva naša juniorská plavecká reprezentácia na ME, ktoré sa začínajú v utorok!

Včera

Skvelá Žofia Strapeková vybojovala na ME juniorov v Mníchove krásne 5. miesto!

2.7.2026

Mimoriadne horúci 64.ročník VC Slovenska v Šamoríne + bohatá fotogaléria!

1.7.2026

VC Slovenska a majstrovstvá Slovenska Open v Šamoríne od piatka do nedele s množstvom kvalitných lákadiel!

24.6.2026

Stanovisko vedenia SPF k Mimoriadnej konferencii SPF konanej dňa 14. júna 2026

24.6.2026

Majstrovstvá Slovenska mladších a starších žiakov 2026 sledujte zo Štúrova naživo!

19.6.2026

Školenie záujemcov o licenciu I. kvalifikačného stupňa rozhodcu vodného póla!

16.6.2026

Konferencia SPF 14. júna 2026 bola prerušená pre stratu uznášaniaschopnosti!

16.6.2026

Nordic Trophy 2026 ovládol v Novákoch náš majster KVP Nováky, na bronzovom stupienku skončil KVP Kúpele Piešťany!

9.6.2026

Tréner KVP Nováky Peter Nižný pred vrcholom Nordic Trophy Final 8 v Novákoch: ,,Príďte sa pozrieť na záverečné vystúpenie nováckych majstrov v tejto sezóne!"

4.6.2026

MSR juniorov v plávaní v košickom NOCKE s rekordom Karolíny Valko a s dobrými pocitmi prvého muža SPF!

4.6.2026

Tretí májový víkend patril v košickom NOCKE mladým plavcom na podujatí V4 Olympic Hopes!

4.6.2026

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK