logologo_small

Šiesty diel - krajské kolá školských športových súťaží v roku 2023 - Martin

streda, 24.05.2023|Posledná aktualizácia 24.5.2023 16:05

V Žilinskom kraji si postup do SUPERfinále nenechali utiecť deti z Martina!

Finálny zoznam účastníkov SUPERfinále plaveckého 3-boja sa nám pomaly napĺňa. V dnešnom zaujímavom kole žilinského kraja, ktoré sa uskutočnilo v krytej plavárni SUNNY v Martine si zabezpečili postup do Šamorína chlapci a dievčatá zo základnej školy P. Mudroňa, Martin. Zostávajú nám už len dve krajské kolá, ktoré sa uskutočnia v Rimavskej Sobote (29. 5. 2023) a v Považskej Bystrici (30. 5. 2023).

Na prvých troch miestach sa umiestnili:

Disciplína 1 – žiaci 2. a 3. ročník ZŠ 25m voľný spôsob:

1. Základná škola, ul. Jozefa Krónera 25, Martin – 18 bodov

2. Základná škola P. Mudroňa 3, Martin – 17 bodov

3. ZŠ s MŠ Demänovská ulica, 408/4A, Liptovský Mikuláš – 8 bodov

1. ĎURIAN Samuel, ZŠ Jozefa Krónera, Martin, čas: 20.38 – 10 bodov

2. CEPERÍK Matej, ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš, čas: 21.81 – 8 bodov

3. UČEŇ Martin, ZŠ P. Mudroňa, Martin, čas: 24.74 – 7 bodov

Disciplína 2 – žiačky 2. a 3. ročník ZŠ 25m voľný spôsob:

1. Základná škola P. Mudroňa 3, Martin – 17 bodov

2. ZŠ s MŠ Matejovie 539, Lipt. Hrádok – 13 bodov

3. ZŠ s MŠ Demänovská ulica, 408/4A, L. Mikuláš – 8 bodov

1. VECHTEROVÁ Nina, ZŠ s MŠ Matejovie, L. Hrádok, čas: 21.86 – 10 bodov

2. JOZEFČEKOVÁ Tereza, ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš, čas: 22.14 – 8 bodov

3. HRÚZOVÁ Katarína, ZŠ P. Mudroňa, Martin, čas: 23.25 – 7 bodov

Disciplína 3 – žiaci 4. ročník ZŠ 25m voľný spôsob:

1. ZŠ s MŠ Demänovská ulica, 408/4A, Liptovský Mikuláš – 18 bodov

2. Základná škola Miloša Janošku, Liptovský Mikuláš – 10 bodov

2. Základná škola, ul. Jozefa Krónera 25, Martin – 10 bodov

1. RAJNIAK Filip, ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš, čas: 19.63 – 10 bodov

2. HRÚZ Jakub, ZŠ P. Mudroňa, Martin, čas: 19.75 – 8 bodov

3. ARGALÁŠ Tomáš, ZŠ Miloša Janošku, L. Mikuláš, čas: 19.84 – 7 bodov

Disciplína 4 – žiačky 4. ročník ZŠ 25m voľný spôsob:

1. Základná škola P. Mudroňa 3, Martin – 18 bodov

2. Základná škola, ul. Jozefa Krónera 25, Martin – 9 bodov

3. ZŠ s MŠ Demänovská ulica, 408/4A, Liptovský Mikuláš – 7 bodov

1. RAČÁKOVÁ Daniela, ZŠ P. Mudroňa, Martin, čas: 17.16 – 10 bodov

2. MIKOLKOVÁ Kristína, ZŠ P. Mudroňa, Martin, čas: 17.30 – 8 bodov

3. ŽIAKOVÁ Zoja, ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš, čas: 22.07 – 7 bodov

Disciplína 5 – štafeta MIX (chlapci aj dievčatá) 2. – 4. ročník:

1. ZŠ P. Mudroňa, Martin, čas: 1:20.27 – 10 bodov

(KARDOŠOVÁ Leyla, HRÚZ Jakub, MIKOLKOVÁ Kristína, RAČÁKOVÁ Daniela)

2. ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš, čas: 1:30.08 – 8 bodov

(CEPERÍK Matej, RAJNIAK Filip, ONDRUŠ Martin, JOZEFČEKOVÁ Tereza)

3. ZŠ Miloša Janošku, L. Mikuláš, čas: 1:34.00 – 7 bodov

(ĎURICOVÁ Hana, SZABOVÁ Eva, GREŠOVÁ Stela, ARGALÁŠ Tomáš)

Disciplína 6 – mini vodné pólo MIX ZŠ:

Podrobné výsledky zápasov vo vodnom póle:

1. zápas: ZŠ s MŠ Matejovie, L. Hrádok – ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš 0:6

2. zápas: ZŠ Miloša Janošku, L. Mikuláš – ZŠ P. Mudroňa, Martin 9:0

Finálová skupina:

ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš – ZŠ Miloša Janošku, L. Mikuláš 0:6

ZŠ Jozefa Krónera, Martin – ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš 3:7

ZŠ Jozefa Krónera, Martin – ZŠ Miloša Janošku, L. Mikuláš 1:13

Poradie na prvých troch miestach:

1. miesto: ZŠ Miloša Janošku, L. Mikuláš – 16 bodov

2. miesto: ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš – 12 bodov

3. miesto: ZŠ Jozefa Krónera, Martin – 10 bodov

Plavecký 3-boj – konečné poradie škôl:

1. miesto: ZŠ P. Mudroňa, Martin – 79 bodov

2. miesto: ZŠ s MŠ Demänovská, L. Mikuláš – 61 bodov

3. miesto: ZŠ Jozefa Krónera, Martin – 55 bodov

Na SUPERfinále postupuje ZŠ P. Mudroňa, Martin s celkovým počtom 71 bodov.


Spracoval Patrik Pavelka
Autor
Mohlo by vás zaujímať

Košice sa zapoja do prípravy majstrovstiev Európy v plávaní!

Včera

V metropole Maďarska sa našim mladým reprezentantkám v synchronizovanom plávaní darilo!

16.4.2024

SUMÁR ROZHODNUTÍ DK SPF č. SPF/2023/DK/VP 6 - 17

16.4.2024

SUMÁR ROZHODNUTÍ DK SPF č. SPF/2023/DK/VP 1 - 5

16.4.2024

Vyúčtovanie finančných prostriedkov poskytnutých zo štátneho rozpočtu v oblasti športu v roku 2023 (03/2024)

15.4.2024

Starší juniori na Multistretnutí v rakúskom Grazi na 12.mieste

8.4.2024

Multistretnutie mladších juniorov v severomacedónskom Skopje a 7.miesto pre našu mládež

8.4.2024

MATRIKA SÚŤAŽÍ vo vodnom póle Zápis č. 10/2024 zo dňa 28.3.2024

8.4.2024

Štartuje Svetový pohár v synchronizovanom plávaní v Pekingu 2024!

4.4.2024

Usmernenie k vyplácaniu ŠO v SPF a najčastešie otázky členov

26.3.2024

Vodnopólová reprezentácia žien U19 na ME v Záhrebe v skupine C s Rumunskom, Švajčiarskom a Ukrajinou

26.3.2024

Vyúčtovanie finančných prostriedkov poskytnutých zo štátneho rozpočtu v oblasti športu v roku 2023 (02/2024)

25.3.2024

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK