logologo_small

Kniha rekordov

Muži - Seniori - Motýlik



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m52.50Halas AdamPlavecký klub STU Trnava12.12.2018Hangzhou/CHN
100m25m52.66Halas AdamPlavecký klub STU Trnava18.12.2016Čilistov
100m25m52.94Navara MichalŠK Topvar Topoľčany10.12.2009Istanbul/TUR
100m25m53.16Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava11.11.2009Stockholm/SWE
100m50m53.95Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.06.12.2019Atlanta/USA
100m50m54.41Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava31.05.2009Bratislava
200m50m1:59.29Nagy RichardŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.23.07.2019Gwangju/KOR
200m50m1:59.46Géry MarcelTJ Vysoké školy Trnava22.08.1986Madrid/ESP
200m25m1:57.02Géry MarcelTJ VŠ Trnava04.01.1985Fayettville/USA
50m25m23.43Halas AdamPlavecký klub STU Trnava03.11.2017Šamorín
50m25m23.62Halas AdamPlavecký klub STU Trnava16.12.2016Čilistov
50m25m23.62Navara MichalŠK Topvar Topolčany13.12.2009Istanbul/TUR
50m25m23.75Navara MichalŠKTOP14.11.2009Berlín/GER
50m25m24.16Navara MichalŠKTOP10.11.2009Stockholm/SWE
50m25m24.34Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava14.12.2008Rijeka/CRO
50m50m24.26Navara MichalPlavecký klub STU Trnava26.07.2009Rím/ITA
50m50m24.94Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava09.05.2009Bratislava

Muži - Seniori - Polohové preteky



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m54.03Halas AdamPlavecký klub STU Trnava15.12.2019Šamorín
100m25m54.22Halas AdamPlavecký klub STU Trnava21.10.2018Brno/CZE
100m25m54.57Halas AdamPlavecký klub STU Trnava05.11.2017Šamorín
100m25m54.60Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica21.12.2014Dolný Kubín
100m25m54.72Klobučník TomᚊK Topvar Topoľčany12.12.2009Istanbul/TUR
100m25m55.36Medo MilanŠKTOP14.11.2009Berlín/GER
100m25m55.74Klobučník TomᚊKTOP12.12.2008Rijeka/CRO
100m25m57.21Machovič MiroslavVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica23.11.2008Brno/CZE
100m25m57.27Medo MilanŠKTOP15.11.2008Berlín/GER
100m25m57.45Machovič MiroslavAŠKBB17.12.2004Trenčín
200m25m1:58.41Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.15.11.2015Graz/AUT
200m25m2:00.58Aschengeschvantner MiroslavPIRANA Sport Club07.11.2014Adelaide/AUS
200m25m2:01.15Aschengeschvantner MiroslavPIRANA Sport Club12.09.2014Homebush/AUS
200m25m2:01.20Klobučník TomᚊK Topvar Topoľčany20.12.2009Trenčín
200m50m2:01.78Nagy RichardPlavecký klub Profesionálny plavecký tím Banská Bystrica 26.07.2017Budapest/HUN
200m50m2:03.13Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.15.04.2016Pardubice/CZE
200m50m2:05.03Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.04.2016Bratislava
200m50m2:05.36Jelenák PavolJ&T Sport Team, o.z.27.06.2015Bratislava
200m50m2:05.59Jelenák PavolJ&T Sport Team, o.z.23.05.2012Debrecen/HUN
400m25m4:04.73Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.03.12.2015Netanya/ISR
400m25m4:06.03Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.03.12.2015Netanya/ISR
400m25m4:07.94Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.04.12.2014Dauha/QAT
400m25m4:13.25Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.13.12.2013Herning/DEN
400m25m4:18.50Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.17.11.2013Brno/CZE
400m25m4:22.01Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.13.12.2012Istanbul/TUR
400m25m4:22.55Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.01.12.2012Spišská Nová Ves
400m25m4:22.60Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.09.11.2012Wiener Neustadt/AUT
400m50m4:13.87Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.06.08.2016Rio de Janeiro/BRA
400m50m4:15.79Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.22.05.2016London/GBR
400m50m4:14.16Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.22.05.2016London/GBR
400m50m4:16.37Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.09.08.2015Kazaň / RUS
400m50m4:19.27Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.24.08.2014Berlín/GER
400m50m4:18.66Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.24.08.2014Berlín/GER
400m50m4:22.30Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.05.2014Bratislava
400m50m4:26.99Roľko MiroslavTelovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava27.07.1980Moskva/RUS

Muži - Seniori - Polohové štafety



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
4x100m SVK25m3:40.01Halas, Klobučník, Nagy, BotíkSVK16.12.2018Hangzhou/CHN
4x100m SVK25m3:53.47Dolník, Čičmanec, Zahradník, DomanickýSVK01.01.2001-
4x50m SVK25m1:37.20Černek, Botík, Halas, ŠtefánikSVK17.12.2017Copenhagen/DEN
4x50m SVK25m1:39.58Kubický, Klobučník, Grznár, NavaraSVK29.11.2013Trenčín
4x50m Klub25m1:39.68Klátik, Botík, Hlávek, ČmeľVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi18.12.2015Čilistov
4x50m Klub25m1:41.24Grznár, Botík, Hlávek, LedererVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi19.12.2014Dolný Kubín
4x50m Klub25m1:41.29Baštek, Botík, Grznár, NavaraVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi30.11.2013Trenčín
4x50m Klub25m1:41.46Kubický, Vácval, Kučík, TomaníkVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica01.12.2012Spišská Nová Ves
4x50m Klub25m1:41.84Jelenák, Klobučník, Navara, MedoŠKTOP19.12.2009Trenčín
4x50m Klub25m1:41.95Križko, Kuchár, Kučík, MitrengaVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica16.12.2006Trenčín
4x50m Klub25m1:42.79Križko, Buriš, Kučík, MachovičAŠKBB18.12.2004Trenčín
4x100m Klub25m3:57.21Križko, Čáp, Kučík, KaňukAŠK Banská Bystrica01.01.2001-
4x100m Klub50m3:49.97Kubický, Vácval, Klobučník, KučíkVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica30.06.2013Žilina
4x100m Klub50m3:51.42Fakla,Haško, Trudman,NagyŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava28.06.2009Bratislava
4x100m Klub50m3:57.21Machovič,Buriš,Križko,KučíkVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica02.07.2006Bratislava
4x100m SVK50m3:49.57Černek, Klobučník, Halas, BeňoSVK09.08.2018Glasgow/GBR
4x50m Klub50m1:52.68Hrinda, Jex, Paulen, SchildROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.02.09.2018Kranj/SLO

Muži - Seniori - Prsia



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:00.57Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica30.05.2015Bergen/NOR
100m50m1:00.88Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica17.04.2015Graz / AUT
100m50m1:01.05Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica25.05.2013Bratislava
100m50m1:02.07Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica12.05.2013Bratislava
100m50m1:02.16Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.21.05.2012Debrecen/HUN
100m50m1:02.61Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.26.07.2009Rím/ITA
100m50m1:03.38Klobučník TomᚊKTOP24.04.2009Wien/AUT
100m25m57.71Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica03.12.2014Dauha/QAT
100m25m57.75Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica13.12.2013Herning/DEN
100m25m57.85Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica12.12.2013Herning/DEN
100m25m58.36Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica12.12.2013Herning/DEN
100m25m58.43Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica08.08.2013Eindhoven/NED
100m25m58.89Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica08.08.2013Eidhoven/NED
100m25m59.17Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.22.11.2012Chartres/FRA
100m25m59.89Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.15.11.2009Berlín/GER
100m25m1:00.17Klobučník TomᚊKTOP11.12.2008Rijeka/CRO
100m25m1:01.65Klobučník TomᚊKTOP16.11.2008Berlín/GER
100m25m1:01.18Klobučník TomᚊKTOP15.11.2008Berlín/GER
200m25m2:04.29Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica05.12.2014Dauha/QAT
200m25m2:06.24Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica15.12.2013Herning/DEN
200m25m2:04.97Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica15.12.2013Herning/DEN
200m25m2:06.65Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica07.08.2013Eindhoven/NED
200m25m2:07.96Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica07.08.2013Eidhoven/NED
200m25m2:07.96Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.14.12.2012Istanbul/TUR
200m25m2:10.62Klobučník TomᚊKTOP14.12.2008Rijeka/CRO
200m50m2:11.00Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica01.08.2013Barcelona/ESP
200m50m2:13.10Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.23.05.2012Debrecen/HUN
200m50m2:14.06Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.23.05.2012Debrecen/HUN
200m50m2:14.33Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.30.07.2009Rím/ITA
50m25m26.65Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi13.12.2017Copenhagen/DEN
50m25m26.82Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi07.08.2017Berlin/GER
50m25m26.73Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi07.08.2017Berlin/GER
50m25m26.82Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi18.12.2016Čilistov
50m25m26.99Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi14.12.2013Herning/DEN
50m25m27.02Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica14.12.2013Herning/DEN
50m25m27.12Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica10.08.2013Berlin/GER
50m25m27.29Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.24.11.2012Chartres/FRA
50m25m28.02Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.15.11.2009Berlín/GER
50m25m28.41Klobučník TomᚊKTOP13.12.2008Rijeka/CRO
50m25m28.51Klobučník TomᚊKTOP11.12.2008Rijeka/CRO
50m25m28.63Kuchár MatejVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica16.12.2007Trenčín
50m25m28.68Kuchár MatejVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica16.12.2007Trenčín
50m50m27.65Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi20.08.2017Budapest/HUN
50m50m27.78Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi20.05.2016London/GBR
50m50m27.82Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi18.07.2015Praha / CZE
50m50m27.84Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica30.05.2015Bergen/NOR
50m50m27.93Botík MarekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi09.05.2014Bratislava
50m50m28.20Klobučník TomášVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica14.07.2013Kazaň/RUS
50m50m28.23Botík MarekŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava09.06.2013Graz/AUT
50m50m28.31Botík MarekViB10.05.2013Bratislava
50m50m28.37Botík MarekViB04.05.2012Bratislava
50m50m28.55Botík MarekViB21.04.2012Bratislava
50m50m28.92Klobučník TomášJ&T Sport Team, o.z.26.07.2009Rím/ITA
50m50m29.25Klobučník TomᚊKTOP26.06.2009Bratislava
50m50m29.27Klobučník TomᚊKTOP19.06.2009Paríž/FRA
50m50m29.32Kuchár MatejVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica30.05.2009Bratislava

Muži - Seniori - Voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m49.99Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.15.06.2019Žilina
100m50m50.54Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.07.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
100m50m50.43Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.07.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
100m50m50.65Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava18.06.2016Bratislava
100m50m50.93Géry MarcelTJ Vysoké školy Trnava27.08.1985Kobé/JAP
100m25m48.00Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.19.12.2015Čilistov
100m25m49.42Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.21.11.2015Rimavská Sobota
100m25m49.46Kučík RomanVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica25.11.2010Eindhoven/NED
1500m25m14:35.50Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.07.12.2014Dauha/QAT
1500m25m14:38.64Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.18.10.2014Plzeň/CZE
1500m25m14:55.97Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.14.12.2013Herning/DEN
1500m25m14:56.56Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.11.2012W. Neustadt/AUT
1500m25m14:56.53Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.11.2012W. Neustadt/AUT
1500m50m15:04.03Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.08.08.2015Kazaň / RUS
1500m50m15:07.29Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.19.08.2014Berlín/GER
1500m50m15:22.20Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.03.08.2013Barcelona/ESP
1500m50m15:30.37Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.22.05.2012Debrecen/HUN
1500m50m15:49.30Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.27.05.2011Bratislava
200m25m1:47.59Jelenák PavolJ&T Sport Team, o.z.14.11.2015Graz/AUT
200m25m1:48.65Križko ĽubošSSTN03.03.2000Atény/GRE
200m50m1:50.06Géry MarcelTJ Vysoké školy Trnava17.08.1986Madrid/ESP
800m25m7:44.58Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.17.10.2014Plzeň/CZE
800m25m7:56.07Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.14.12.2013Herning/DEN
800m25m7:57.17Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.11.2012W. Neustadt/AUT
800m25m8:00.56Varga RichardJ&T Sport Team, o.z.20.12.2009Trenčín
400m25m3:43.51Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.05.12.2014Dauha/QAT
400m25m3:45.09Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.12.12.2013Herning/DEN
400m25m3:47.23Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.20.10.2012Berlín/GER
400m25m3:52.62Varga RichardJ&T Sport Team, o.z.19.12.2009Trenčín
50m25m22.05Kučík RomanVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica25.11.2010Eindhoven/NED
50m25m22.09Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica19.12.2009Trenčín
50m25m22.28Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica16.11.2008Berlín/GER
400m50m3:51.31Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.16.05.2016London/GBR
400m50m3:51.63Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.02.08.2015Kazaň / RUS
400m50m3:53.10Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.28.07.2013Barcelona/ESP
50m50m22.83Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
50m50m22.76Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
50m50m22.86Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava17.06.2016Bratislava
50m50m22.90Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava09.04.2016Bratislava
50m50m22.91Kučík RomanVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica31.07.2009Rím/ITA
800m50m7:55.31Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.04.08.2015Kazaň / RUS
800m50m7:56.28Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.22.08.2014Berlín/GER
800m50m7:56.74Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.21.08.2014Berlín/GER
800m50m7:59.69Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.30.07.2013Barcelona/ESP
800m50m8:22.53Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.27.05.2011Bratislava
800m50m8:26.03Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.17.04.2011Bratislava

Muži - Seniori - Znak



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m54.07Križko ĽubošAŠK Banská Bystrica10.08.2008Peking/CHN
100m50m55.48Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica03.08.2006Budapešť/HUN
100m25m52.81Križko ĽubošAŠK Banská Bystrica09.12.2006Helsinky/FIN
100m25m53.77Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica05.04.2006Šhangaj/CHI
100m25m53.66Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica05.04.2006Šhangaj/CHI
200m25m1:55.72Machovič MiroslavPlavecký klub STU Trnava07.04.2002Moskva/RUS
200m50m2:01.72Machovič MiroslavPlavecký klub STU Trnava07.07.2000Helsinki/FIN
50m25m23.15Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica12.12.2008Rijeka/CRO
50m25m23.70Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica16.11.2008Berlín/GER
50m25m24.15Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica13.12.2007Debrecen/HUN
50m25m23.98Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica13.12.2007Debrecen/HUN
50m25m24.17Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica08.12.2006Helsinky/FIN
50m25m24.56Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica07.04.2006Šhangaj/CHI
50m50m25.44Križko ĽubošAŠK Banská Bystrica21.03.2008Eidhoven/NED
50m50m25.82Križko ĽubošVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica01.08.2006Budapešť/HUN
50m50m26.04Križko ĽubošAŠKBB27.07.2005Montreal/CAN

Muži - Seniori - Štafety voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
4x50m Klub25m1:31.10Keresztes, Hlávek, Klátik, ČmeľVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi17.12.2016Čilistov
4x50m Klub25m1:31.30Hlávek, Lederer, Klátik, ČmeľVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi19.12.2015Čilistov
4x50m Klub25m1:32.30Kubický, Vácval, Kučík, TomaníkVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica16.12.2011Trenčín
4x50m Klub25m1:32.53Navara, Klobučník, Jelenák, MedoŠKTOP20.12.2009Trenčín
4x50m Klub25m1:32.90Križko, Kucbel, Kuchár, MachovičVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica22.11.2008Brno/CZE
4x100m Klub25m3:20.54Jelenák, Hlávek, Čmeľ, KeresztesVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi18.12.2016Čilistov
4x100m Klub25m3:23.07Čmeľ, Krč, Klátik, HlávekVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi20.12.2015Čilistov
4x100m Klub25m3:26.67Trudman, Obst O., Nagy, SiekelŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava14.12.2007Trenčín
4x200m Klub25m7:34.53Siekel, Nagy, Kráľovič, TrudmanŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava16.12.2007Trenčín
4x100m Klub50m3:29.05Trudman, Haško, Grill, NagyŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava18.06.2009Bratislava
4x100m SVK50m3:27.71Štefánik, Halas, Světlík, PúchlySVK06.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
4x200m Klub50m7:44.17Jelenák, Rosipal, Tóth, NagyJ&T Sport Team, o.z.19.06.2016Bratislava
4x200m Klub50m7:44.35Jelenák, Rosipal, Lacko, NagyJ&T Sport Team, o.z.28.06.2015Bratislava
4x200m Klub50m7:47.81Nagy,Trudman, Macho,GrillŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava28.06.2009Bratislava
4x200m Klub50m7:48.80Nagy T.,Královič,Trudman,SiekelŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava06.07.2007Bratislava

Muži - Juniori - Motýlik



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m52.66Halas AdamPlavecký klub STU Trnava18.12.2016Čilistov
100m25m53.27Halas AdamPlavecký klub STU Trnava07.12.2016Windsor/CAN
100m25m53.37Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.16.10.2016Plzeň/CZE
100m25m53.63Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava11.12.2008Rijeka/CRO
100m25m54.31Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava28.11.2008Viedeň/AUT
100m25m54.36Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava28.11.2008Viedeň/AUT
100m50m54.59Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.26.06.2015Baku/AZE
100m50m54.94Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava02.08.2008Beograd/SRB
200m50m2:00.02Géry MarcelTJ Vysoké školy Trnava28.08.1983Rím/ITA
200m25m1:59.09Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava20.12.2008Trenčín
200m25m1:59.33Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava10.12.2008Rijeka/CRO
200m25m1:59.36Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava22.11.2008Brno/CZE
50m25m23.62Halas AdamPlavecký klub STU Trnava16.12.2016Čilistov
50m25m23.98Halas AdamPlavecký klub STU Trnava09.12.2016Windsor/CAN
50m25m24.22Halas AdamPlavecký klub STU Trnava08.10.2016Doha/QAT
50m25m24.31Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.18.12.2015Čilistov
50m25m24.34Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava14.12.2008Rijeka/CRO
50m25m24.96Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava22.11.2008Brno/CZE
50m50m24.44Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava28.08.2015Singapore/SIN
50m50m24.74Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava28.08.2015Singapore/SIN
50m50m25.15Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.23.06.2015Baku/AZE
50m50m25.18Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava11.07.2008Monterrey/MEX

Muži - Juniori - Polohové preteky



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m54.84Halas AdamPlavecký klub STU Trnava18.12.2016Čilistov
100m25m54.86Halas AdamPlavecký klub STU Trnava20.11.2016Brno/CZE
100m25m54.90Halas AdamPlavecký klub STU Trnava23.10.2016Kraków/POL
100m25m55.27Medo MilanŠK Topvar Topoľčany12.12.2009Istanbul/TUR
100m25m36:00.00Medo MilanŠKTOP14.11.2009Berlín/GER
100m25m55.74Klobučník TomᚊKTOP12.12.2008Rijeka/CRO
100m25m58.04Medo MilanŠKTOP14.12.2007Trenčín
200m25m2:00.11Halas AdamPlavecký klub STU Trnava09.10.2016Doha/QAT
200m25m2:00.39Halas AdamPlavecký klub STU Trnava05.10.2016Dubai / UAE
200m25m2:00.87Halas AdamPlavecký klub STU Trnava19.12.2015Čilistov
200m25m2:01.61Halas AdamPlavecký klub STU Trnava24.10.2015Kraków/POL
200m25m2:04.28Aschengeschvantner MiroslavPIRANA Sport Club21.10.2012Berlín/GER
200m25m2:05.06Klobučník TomᚊKTOP21.12.2008Trenčín
200m50m2:06.48Kušík AlexDELTA KLUB KOMÁRNO, o. z.21.08.2019Budapest/HUN
200m50m2:07.05Halas AdamPlavecký klub STU Trnava07.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
200m50m2:07.42Halas AdamPlavecký klub STU Trnava21.05.2016Unionville/CAN
200m50m2:07.77Halas AdamPlavecký klub STU Trnava26.08.2015Singapore/SIN
200m50m2:07.77Strieborný AdamŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava04.05.2012Bratislava
200m50m2:08.19Šimkovič OliverVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi10.07.2009Praha/CZE
400m25m4:21.54Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava08.11.2019Esbjerg/DEN 
400m25m4:22.71Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava01.11.2019Győr/HUN
400m25m4:23.97Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.24.11.2017Šamorín
400m25m4:24.06Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.03.11.2017Šamorín
400m25m4:24.18Jelenák PavolTozan Topoľčany30.10.2010Berlín/GER
400m50m4:29.93Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava26.07.2019Baku/AZE
400m50m4:31.63Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava26.07.2019Baku/AZE
400m50m4:33.50Šimkovič OliverVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi26.06.2009Bratislava

Muži - Juniori - Prsia



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:00.17Klobučník TomᚊK Topvar Topoľčany11.12.2008Rijeka/CRO
100m25m1:01.65Klobučník TomᚊKTOP16.11.2008Berlín/GER
100m50m1:03.19Beňo JozefPIRANA Sport Club23.08.2017Indianapolis/USA
100m50m1:03.46Beňo JozefPIRANA Sport Club16.06.2017Bratislava
100m50m1:03.79Beňo JozefPIRANA Sport Club08.04.2016Bratislava
100m50m1:04.03Pavol FázikPlavecký klub ORCA Bratislava21.12.2013SzekesfehervárúHUN
100m50m1:04.25Klobučník TomᚊK Topvar Topoľčany08.07.2008Monterey/MEX
100m50m1:04.58Klobučník TomᚊKTOP24.05.2008Bratislava
100m50m1:05.40Klobučník TomᚊKTOP24.05.2008Bratislava
100m50m1:05.58Slobodník PeterPlavecký klub STU Trnava08.07.2007Bratislava
200m25m2:10.62Klobučník TomᚊK Topvar Topoľčany14.12.2008Rijeka/CRO
200m25m2:14.87Klobučník TomᚊKTOP15.11.2008Berlín/GER
200m25m2:15.94Klobučník TomᚊKTOP14.12.2007Trenčín
200m50m2:18.70Beňo JozefPIRANA Sport Club28.06.2017Netanya/ISR
200m50m2:20.07Beňo JozefPIRANA Sport Club17.06.2017Bratislava
200m50m2:20.19Klobučník TomᚊK Topvar Topoľčany11.07.2008Monterey/MEX
50m25m27.71Ďurišin PeterVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi18.12.2016Čilistov
50m25m27.71Ďurišin PeterVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi20.12.2015Čilistov
50m25m28.11Vácval DanielTelovýchovná jednota Slávia Športové gymnázium Trenčín, o. z.27.11.2010Eindhoven/NED
50m25m28.16Vácval DanielTelovýchovná jednota Slávia Športové gymnázium Trenčín, o. z.13.11.2010Brno/CZE
50m25m28.41Klobučník TomᚊKTOP13.12.2008Rijeka/CRO
50m25m28.51Klobučník TomᚊKTOP11.12.2008Rijeka/CRO
50m25m28.80Klobučník TomᚊKTOP16.11.2008Berlín/GER
50m25m29.08Klobučník TomᚊKTOP16.11.2008Berlín/GER
50m25m29.20Klobučník TomᚊKTOP15.11.2008Berlín/GER
50m50m28.73Beňo JozefPIRANA Sport Club27.08.2017Indianapolis/USA
50m50m28.87Ďurišin PeterVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi10.04.2016Bratislava
50m50m29.00Fázik PavolPlavecký klub ORCA Bratislava30.08.2013Dubaj/UAE
50m50m29.25Fázik PavolPlavecký klub ORCA Bratislava10.05.2013Bratislava

Muži - Juniori - Voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m48.00Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.19.12.2015Čilistov
100m25m49.42Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.21.11.2015Rimavská Sobota
100m25m49.59Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.20.12.2014Dolný Kubín
100m25m49.94Medo MilanŠK Topvar Topoľčany10.12.2009Istanbul/TUR
100m25m50.33Medo MilanŠKTOP28.11.2009Viedeň/AUT
100m25m50.56Medo MilanŠKTOP31.10.2009Trenčín
100m25m51.14Nagy Tomᚊportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava29.11.2008Viedeň/AUT
100m50m50.54Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.07.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
100m50m50.43Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.07.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
100m50m50.65Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava18.06.2016Bratislava
100m50m51.03Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.29.08.2015Singapore/SIN
100m50m51.55Géry MarcelTJ Vysoké školy Trnava03.04.1983Turku
1500m25m15:13.88Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.12.2011Szczecin/POL
1500m25m15:46.87Jelenák PavolŠKTOP18.12.2009Trenčín
1500m25m15:51.69Jelenák PavolŠKTOP15.11.2009Berlín/GER
1500m25m16:05.07Varga RichardTelovýchovná jednota SLÁVIA STU Bratislava01.12.2007Viedeň/AUT
1500m50m15:49.30Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.27.05.2011Bratislava
1500m50m16:10.16Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.15.04.2011Bratislava
200m50m1:53.18Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.19.06.2016Bratislava
200m50m1:53.29Géry MarcelTJ Vysoké školy Trnava26.03.1983Drachten
200m25m1:49.29Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.15.10.2016Plzeň/CZE
200m25m1:50.37Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava28.02.2016Trnava
200m25m1:50.48Nagy Tomᚊportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava11.11.2009Stockholm/SWE
800m25m8:00.07Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.10.12.2011Zlín/CZE
800m25m8:12.87Jelenák PavolŠKTOP20.12.2009Trenčín
800m25m8:18.99Jelenák PavolŠKTOP18.12.2009Trenčín
800m25m8:25.36Jelenák PavolŠKTOP15.11.2009Berlín/GER
800m25m8:26.06Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava16.12.2007Trenčín
50m25m22.31Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.18.12.2015Čilistov
50m25m22.15Štefánik VladimírKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.18.12.2015Čilistov
50m25m22.60Medo MilanŠK Topvar Topoľčany10.12.2009Istanbul/TUR
50m25m22.94Medo MilanŠKTOP29.11.2009Viedeň/AUT
50m25m22.97Medo MilanŠKTOP15.11.2009Berlín/GER
400m25m3:48.92Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.08.12.2011Szczecin/POL
400m25m3:56.83Jelenák PavolŠKTOP14.11.2009Berlín/GER
400m25m3:58.42Nagy Tomᚊportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava23.11.2008Brno/CZE
400m25m4:00.46Siekel AdamŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava25.11.2007Brno/CZE
400m50m4:00.85Rosipal AdamPlavecký klub ORCA Bratislava23.08.2017Indianapolis/USA
400m50m4:01.36Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.29.05.2011Bratislava
50m50m22.83Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
50m50m22.76Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.07.2016Hódmezovásárhely/HUN
50m50m22.86Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava17.06.2016Bratislava
50m50m22.93Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava09.04.2016Bratislava
50m50m22.90Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava09.04.2016Bratislava
50m50m23.15Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.08.2015Singapore/SIN
50m50m23.42Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.08.2014Nanjing/CHN
50m50m23.49Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.05.2014Bratislava
50m50m23.51Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.03.2014Berlín/GER
50m50m23.84Žemba RadoslavŠKP Poprad24.05.2003Bratislava
800m50m8:14.36Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.09.07.2011Belehrad/SRB
800m50m8:22.53Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.27.05.2011Bratislava
800m50m8:26.03Nagy RichardJ&T Sport Team, o.z.17.04.2011Bratislava
800m50m8:34.62Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava10.05.2008Bratislava
800m50m8:38.02Trudman NorbertŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava12.05.2007Bratislava

Muži - Juniori - Znak



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m56.89Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.28.06.2017Netanya/ISR
100m50m57.03Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.18.06.2017Bratislava
100m50m57.49Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.22.04.2017Graz/AUT
100m50m57.55Fakla MartinŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava05.12.2009Thessaloniky/GRE
100m25m54.36Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.14.12.2017Copenhagen/DEN
100m25m54.59Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.18.12.2016Čilistov
100m25m54.62Kubický RostislavVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica02.12.2012Spišská Nová Ves
100m25m55.19Kubický RostislavVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica11.11.2012Brno/CZE
100m25m55.35Fakla MartinŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava20.12.2009Trenčín
100m25m55.59Fakla MartinŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava31.10.2009Trenčín
200m50m2:02.14Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.30.06.2017Netanya/ISR
200m50m2:02.81Blažo MarcelTelovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava28.07.1992Barcelona/ESP
200m25m1:57.10Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.05.11.2017Šamorín
200m25m1:57.64Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.16.12.2016Čilistov
200m25m1:58.23Blažo MarcelTelovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava22.01.1992Malmo/SWE
50m25m25.17Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.17.12.2017Copenhagen/DEN
50m25m25.23Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA17.12.2016Čilistov
50m25m25.36Kubický RostislavVojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica11.11.2012Brno/CZE
50m25m25.64Fakla MartinŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava18.12.2009Trenčín
50m25m26.41Nádaský FilipPlavecký klub STU Trnava14.12.2007Trenčín
50m25m26.46Nádaský FilipPlavecký klub STU Trnava15.12.2006Trenčín
50m25m26.54Baštek AdamŠportový klub VITAL - plavecký oddiel Bratislava17.12.2004Trenčín
50m50m26.49Černek AdamPlavecký klub Martin, o. z.01.07.2017Netanya/ISR
50m50m26.49Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava18.06.2016Bratislava
50m50m26.91Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA09.04.2016Bratislava
50m50m26.63Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA09.04.2016Bratislava
50m50m27.19Nádaský FilipPlavecký klub STU Trnava21.07.2007Antwerp/BEL
50m50m27.22Tomaník MartinSSTN07.07.2006Mallorca/ESP

Muži - 14 roční - Motýlik



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m59.51Géry MarcelVŠ Trnava16.08.1979Sandanski/BUL
100m25m58.62Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves12.12.2014Spišská Nová Ves
100m25m58.80Ružič TomášSPK BRATISLAVA21.11.2014Viedeň/AUT
100m25m59.33Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.10.2012Krakow/POL
200m50m2:10.29Géry MarcelVŠ Trnava17.08.1979Sandanski/BUL
200m25m2:08.41Ružič TomášSPK BRATISLAVA22.11.2014Viedeň/AUT
200m25m2:10.29Géry MarcelVŠ Trnava01.01.1979-
50m25m26.56Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves12.12.2014Spišská Nová Ves
50m25m26.74Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.11.2012Topoľčany
50m25m26.86Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.10.2012Krakow/POL
50m25m27.19Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.10.2012Púchov
50m25m27.41Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany19.11.2006Nitra
50m25m27.57Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany07.10.2006Púchov
50m25m27.86Medo MilanŠKTOP17.12.2005Trenčín
50m50m27.43Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.05.2012Bratislava
50m50m27.00Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.05.2012Bratislava
50m50m27.66Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava21.04.2012Bratislava
50m50m28.25Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany01.07.2006Bratislava
50m50m28.28Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany18.03.2006Žilina

Muži - 14 roční - Polohové preteky



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:00.65Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA11.11.2012W. Neustadt/AUT
100m25m1:01.54Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.11.2012Trenčín
100m25m1:02.27Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava22.01.2012Linz/AUT
100m25m1:02.41Medo MilanŠKTOP02.12.2005Púchov
200m50m2:15.85Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA24.11.2012Regensburg/GER
200m50m2:15.88Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA16.06.2012Bratislava
200m50m2:16.35Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA16.06.2012Bratislava
200m25m2:10.37Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA10.11.2012W. Neustadt/AUT
400m25m4:40.45Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava24.11.2017Šamorín
400m25m4:40.78Hraško JurajPlavecký klub ORCA Bratislava18.12.2015Čilistov
400m25m4:41.15Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA09.11.2012W. Neustadt/AUT
400m25m4:45.94Gondža OliverPlavecký klub STU Trnava18.12.2004Trenčín
400m50m4:48.69Dikácz BenceXBS swimming19.12.2018Győr/HUN
400m50m4:52.32Dikácz BenceXBS swimming21.10.2018Kecskemét/HUN
400m50m4:52.47Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava16.06.2017Bratislava
400m50m4:52.53Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA15.06.2012Bratislava

Muži - 14 roční - Prsia



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:07.02Bielik KevinDELTA KLUB KOMÁRNO, o. z.16.12.2016Čilistov
100m25m1:07.03Kazimír SamuelSPK BRATISLAVA18.12.2015Čilistov
100m25m1:07.10Bukovský IgorZŤS Martin22.11.1980Trnava
100m50m1:09.31Somogyi FilipPlavecký klub Active Swim 25.05.2013Bratislava
100m50m1:08.58Somogyi FilipPlavecký klub Active Swim 25.05.2013Bratislava
200m25m2:23.95Bielik KevinDELTA KLUB KOMÁRNO, o. z.17.12.2016Čilistov
200m25m2:26.11Kazimír SamuelSPK BRATISLAVA19.12.2015Čilistov
200m25m2:27.09Kazimír SamuelSPK BRATISLAVA05.12.2015Čilistov
200m25m2:27.22Somogyi FilipPlavecký klub Active Swim 29.11.2013Trenčín
200m25m2:28.07Gondža OliverPlavecký klub STU Trnava17.12.2004Trenčín
200m50m2:28.93Somogyi FilipPlavecký klub Active Swim 14.06.2013Košice
200m50m2:31.13Somogyi FilipPlavecký klub Active Swim 26.05.2013Bratislava
50m25m30.92Kupec GabrielPIRANA Sport Club16.11.2013Brno/CZE
50m25m31.06Kupec GabrielPIRANA Sport Club02.11.2013Jihlava/CZE
50m25m31.37Ďurišin PeterVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi16.12.2012Trnava
50m25m31.50Šedivý KristiánŠŠTN20.12.2009Trenčín
50m50m31.39Kupec GabrielPIRANA Sport Club10.05.2013Bratislava

Muži - 14 roční - Voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m53.93Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava30.06.2012Košice
100m50m54.98Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava22.04.2012Bratislava
100m50m56.68Medo MilanŠKTOP25.06.2005Žilina
100m25m51.55Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava15.12.2012Trnava
100m25m51.86Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava02.12.2012Spišská Nová Ves
100m25m52.49Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava11.11.2012Trenčín
100m25m52.87Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.10.2012Púchov
100m25m54.16Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava10.03.2012Trnava
1500m25m16:27.04Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava03.11.2017Šamorín
1500m25m16:36.65Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.11.2012Topoľčany
1500m50m17:02.83Dikácz BenceXBS swimming19.12.2018Győr/HUN
1500m50m17:19.06Pavuk MarekŠportový klub AQUASPORT LEVICE10.05.2013Bratislava
1500m50m17:20.39Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.07.2012Košice
1500m50m17:51.04Tóth NikolajŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany20.06.2010Štúrovo
200m25m1:53.36Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava15.12.2012Trnava
200m25m1:54.91Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.12.2012Spišská Nová Ves
200m25m1:55.98Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.10.2012Krakow/POL
200m25m1:59.17Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava11.03.2012Trnava
200m25m1:59.25Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava21.01.2012Linz/AUT
200m25m1:59.74Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava21.01.2012Linz/AUT
200m25m2:00.65Medo MilanŠKTOP17.12.2005Trenčín
200m25m2:01.26Siekel AdamTelovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava18.12.2004Trenčín
200m50m1:59.18Obert KristiánXBS swimming19.12.2019Győr/HUN
200m50m2:00.46Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.05.2012Bratislava
50m25m23.53Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava16.12.2012Trnava
50m25m24.16Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.12.2012Spišská Nová Ves
50m25m24.07Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.12.2012Spišská Nová Ves
50m25m24.17Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.10.2012Krakow/POL
50m25m24.42Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.05.2012Topoľčany
50m25m24.89Medo MilanŠKTOP18.12.2005Trenčín
50m25m24.97Medo MilanŠKTOP03.12.2005Púchov
50m25m25.01Medo MilanŠKTOP26.11.2005Trenčín
800m25m8:28.69Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava04.11.2017Šamorín
800m25m8:40.31Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava03.11.2017Šamorín
800m25m8:40.44Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.05.2012Topoľčany
800m25m8:55.85Krč KristiánPlavecký klub STU Trnava19.12.2004Trenčín
400m25m4:00.88Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava14.12.2012Trnava
400m25m4:04.92Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava28.10.2012Krakow/POL
400m25m4:11.90Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.05.2012Topoľčany
400m50m4:17.41Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.04.2012Dunaújváros/HUN
800m50m9:01.25Obert KristiánXBS swimming16.06.2019Žilina
800m50m9:02.51Dikácz BenceXBS swimming19.12.2018Győr/HUN
800m50m9:03.06Jablčník FrantišekPlavecký klub STU Trnava26.05.2017Bratislava
800m50m9:05.58Pavúk MarekŠportový klub AQUASPORT LEVICE10.05.2013Bratislava
800m50m9:07.61Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.07.2012Košice
800m50m9:09.63Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava21.04.2012Bratislava
50m50m24.77Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava05.05.2012Bratislava
50m50m25.07Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava05.05.2012Bratislava
50m50m25.34Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava22.04.2012Bratislava

Muži - 14 roční - Znak



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m58.77Folťan PatrikXBS swimming25.11.2018Šamorín
100m25m59.13Folťan PatrikXBS swimming25.11.2018Šamorín
100m25m59.25Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA16.12.2012Trnava
100m25m59.30Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA02.12.2012Spišská Nová Ves
100m50m1:01.08Folťan PatrikXBS swimming21.12.2018Győr/HUN
100m50m1:01.53Blažo MarcelTelovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava14.08.1988Gyula/HUN
200m25m2:07.08Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA01.12.2012Spišská Nová Ves
200m50m2:11.61Blažo MarcelTelovýchovná jednota Slávia Univerzita Komenského Bratislava13.08.1988Gyula/HUN
50m25m27.33Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA30.11.2012Spišská Nová Ves
50m25m27.43Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA30.11.2012Spišská Nová Ves
50m25m27.72Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA06.10.2012Púchov
50m25m28.25Kubický RostislavPlavecký klub Matador Púchov, o. z.13.12.2008Prostějov/CZE
50m50m28.77Folťan PatrikXBS swimming22.12.2018Győr/HUN
50m50m28.80Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA15.06.2012Bratislava
50m50m28.96Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA15.06.2012Bratislava
50m50m29.03Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA05.05.2012Bratislava
50m50m30.05Kubický RostislavPlavecký klub Matador Púchov, o. z.27.06.2008Žilina

Muži - 13 roční - Motýlik



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m59.80Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.19.12.2019Győr/HUN 
100m50m1:00.15Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.19.12.2019Győr/HUN 
100m50m1:01.90Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.25.04.2019Győr/HUN
100m50m1:02.57Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA11.12.2011Erlangen/GER
100m25m1:00.62Púček RichardPlavecký klub Martin, o. z.29.11.2019Dolný Kubín
100m25m1:01.04Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves13.12.2013Dolný Kubín
100m25m1:01.21Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA04.12.2011Trnava
100m25m1:01.50Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA12.11.2011Trenčín
100m25m1:02.63Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany16.12.2005Trenčín
100m25m1:03.38Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany02.12.2005Púchov
200m50m2:16.19Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.16.11.2019Brno/CZE 
200m50m2:19.57Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.22.06.2019Košice
200m50m2:20.12Géry MarcelVŠ Trnava13.08.1978Waršava/POL
200m25m2:14.94Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.30.11.2019Dolný Kubín
200m25m2:14.99Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA27.11.2011Wiener Neustadt/AUT
200m25m2:20.81Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany20.11.2005Nitra
200m25m2:22.83Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany20.11.2005Nitra
50m25m27.45Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves30.11.2013Trenčín
50m25m27.82Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA26.11.2011Wiener Neustadt/AUT
50m25m27.89Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava22.10.2011Nové Zámky
50m25m28.37Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany17.12.2005Trenčín
50m50m27.07Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.17.11.2019Brno/CZE
50m50m27.65Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves26.10.2013Linz/AUT
50m50m28.55Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA04.06.2011Paríž/FRA
50m50m28.71Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava17.04.2011Bratislava
50m50m28.92Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.03.2011Berlín/GER
50m50m29.47Rusnák MárioŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany02.07.2005Bratislava

Muži - 13 roční - Polohové preteky



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:01.69Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava02.12.2011Trnava
200m50m2:19.93Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.18.12.2015Gyõr/HUN
200m50m2:20.33Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany09.05.2014Bratislava
200m50m2:20.83Janík MatušŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany09.05.2014Bratislava
200m50m2:22.12Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA06.11.2011Banská Bystrica
200m50m2:23.38Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA25.06.2011Štúrovo
200m50m2:26.74Drobný PatrikPlavecký klub STU Trnava26.06.2005Žilina
200m25m2:14.38Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany12.12.2014Spišská Nová Ves
200m25m2:14.97Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA03.12.2011Trnava
200m25m2:16.65Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA13.11.2011Trenčín
200m25m2:16.78Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava05.11.2011Krakow/POL
400m25m4:45.00Púček RichardPlavecký klub Martin, o. z.30.11.2019Dolný Kubín
400m25m4:45.29Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.06.12.2015Čilistov
400m25m4:48.94Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany13.12.2014Spišská Nová Ves
400m25m4:49.08Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA25.11.2011Wiener Neustadt/AUT
400m50m4:56.99Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.16.11.2019Brno/CZE
400m50m5:00.02Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.29.11.2015Székesfehérvár/HUN
400m50m5:01.30Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany10.05.2014Bratislava
400m50m5:04.45Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany21.03.2014Žilina
400m50m5:05.60Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA05.11.2011Banská Bystrica
400m50m5:07.67Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA25.06.2011Štúrovo

Muži - 13 roční - Prsia



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:10.58Coddington MarkROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.21.12.2019Győr/HUN
100m50m1:11.57Coddington MarkROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.21.12.2019Győr/HUN 
100m50m1:11.61Coddington MarkROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.07.12.2019Erlangen/GER
100m50m1:11.76Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany23.05.2014Bratislava
100m50m1:12.60Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany11.05.2014Bratislava
100m50m1:12.59Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany11.05.2014Bratislava
100m50m1:12.73Slobodník PeterPlavecký klub STU Trnava28.06.2002Žilina
100m25m1:08.61Coddington MarkROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.01.11.2019Győr/HUN
100m25m1:09.04Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany13.12.2014Spišská Nová Ves
100m25m1:10.10Janik MatúšŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany08.11.2014Trenčín
100m25m1:10.39Kraus MartinPlavecký klub Martin, o. z.14.12.2013Dolný Kubín
100m25m1:10.62Kupec GabrielPIRANA Sport Club15.12.2012Trnava
200m50m2:31.80Coddington MarkROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.20.12.2019Győr/HUN
200m50m2:32.03Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.18.12.2015Gyõr/HUN
200m50m2:32.88--01.01.2003-
200m25m2:28.34Slobodník PeterPlavecký klub STU Trnava23.11.2002Nitra
50m25m32.02Kraus MartinPlavecký klub Martin, o. z.09.11.2013Trenčín
50m25m32.47Kupec GabrielPIRANA Sport Club27.10.2012Trenčín
50m25m33.38Kupec GabrielPIRANA Sport Club19.05.2012Topoľčany
50m25m33.63Medo MilanŠKTOP19.12.2004Trenčín
50m50m32.49Luksaj DominikPLAVECKÝ KLUB CHEMES HUMENNÉ, o. z.20.12.2019Košice
50m50m32.66Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.17.12.2015Gyõr/HUN
50m50m32.74Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.17.12.2015Gyõr/HUN
50m50m33.18Leško RichardPlavecký klub ORCA Michalovce, o. z.24.05.2015Bratislava
50m50m33.47Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.01.05.2015Bratislava
50m50m33.62Kupec GabrielPIRANA Sport Club04.05.2012Bratislava
50m50m34.61Kupec GabrielPIRANA Sport Club21.04.2012Bratislava

Muži - 13 roční - Voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m56.16Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava24.06.2011Štúrovo
100m50m57.15Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava12.06.2011Graz/AUT
100m50m58.14Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.03.2011Berlín/GER
100m25m53.78Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava02.12.2011Trnava
100m25m54.79Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava12.11.2011Trenčín
100m25m56.25Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava07.05.2011Trnava
100m25m56.48Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava12.03.2011Trnava
1500m25m17:08.87Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.05.12.2015Čilistov
1500m25m17:12.26Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.12.2011Trnava
1500m25m17:43.78Tóth NikolajŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany13.12.2009Spišská Nová Ves
1500m50m17:35.07Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava25.06.2011Štúrovo
200m50m2:04.12Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava25.06.2011Štúrovo
200m50m2:06.08Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava15.04.2011Bratislava
200m50m2:07.21Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.03.2011Žilina
200m25m1:59.89Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.12.2011Trnava
200m25m2:03.75Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava13.03.2011Trnava
50m25m24.38Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.12.2011Trnava
50m25m25.16Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava22.10.2011Nové Zámky
400m25m4:14.97Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.11.2011Krakow/POL
400m25m4:21.34Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava07.05.2011Trnava
800m25m8:49.25Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava07.05.2011Trnava
400m50m4:24.91Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava26.06.2011Štúrovo
800m50m9:18.02Bielik KevinJ&T Sport Team, o.z.16.12.2015Gyõr/HUN
800m50m9:21.82Pavúk MarekŠportový klub AQUASPORT LEVICE06.05.2012Bratislava
800m50m9:22.34Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava25.06.2011Štúrovo
800m50m9:25.85Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.05.2011Bratislava
50m50m25.88Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava26.06.2011Štúrovo
50m50m26.19Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava11.06.2011Graz/AUT
50m50m26.21Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava16.04.2011Bratislava
50m50m26.44Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava16.04.2011Bratislava

Muži - 13 roční - Znak



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:00.78Folťan PatrikSPK BRATISLAVA08.12.2017Dolný Kubín
100m25m1:01.77Folťan PatrikSPK BRATISLAVA26.11.2017Šamorín
100m25m1:01.80Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA03.12.2011Trnava
100m25m1:01.90Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.11.2011Krakow/POL
100m50m1:03.83Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.16.11.2019Brno/CZE
100m50m1:04.99Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA12.12.2011Erlangen/GER
100m50m1:05.00Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA05.11.2011B.Bystrica
100m50m1:05.97Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA29.05.2011Bratislava
200m50m2:18.10Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.19.12.2019Győr/HUN
200m50m2:20.12Kliment SimonJ&T Sport Team, o.z.20.12.2014Leeds/GBR
200m50m2:21.88Ružič TomášSPK BRATISLAVA27.10.2013Linz/AUT
200m50m2:22.31Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA28.05.2011Bratislava
200m25m2:13.82Folťan PatrikSPK BRATISLAVA24.11.2017Šamorín
200m25m2:14.56Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA25.11.2011Wiener Neustadt/AUT
50m25m28.40Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava05.11.2011Krakow/POL
50m50m30.25Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA10.12.2011Erlangen/GER
50m50m30.69Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava16.04.2011Bratislava
50m50m30.83Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.03.2011Žilina
50m50m31.09Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava06.03.2011Berlín/GER

Muži - 12 roční - Motýlik



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:05.84Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.04.05.2018Bratislava
100m50m1:06.50Géry MarcelVŠ Trnava10.12.1977Praha/CZE
100m25m1:05.09Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.24.11.2018Schwechat/AUT
100m25m1:05.42Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves08.12.2012Dolný Kubín
100m25m1:05.42Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.12.2010Rim. Sobota
200m25m2:21.61Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.08.12.2018Nové Zámky
200m25m2:22.70Géry MarcelVŠ Trnava06.08.1977-
200m50m2:24.24Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.22.12.2018Győr/HUN
200m50m2:28.22Púček RichardPlavecký klub Martin, o. z.16.06.2018Bratislava
200m50m2:32.47Tomko MarekSPK BRATISLAVA10.12.2016Žilina
200m50m2:32.50Ružič TomášSPK BRATISLAVA24.11.2012Regensburg/GER
200m50m2:40.82Bartáky DávidKlub plaveckých športov Nereus Žilina, o. z.26.06.2011Štúrovo
200m50m2:49.50Pilek AdamPlavecký klub Nové Zámky, o. z.16.05.2010Brno/CZE
50m25m29.61Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava23.10.2010Nové Zámky
50m25m29.65Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava09.10.2010Púchov
50m25m31.17Adamský MarianPKBŠ19.11.2006Nitra
50m50m29.48Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.14.10.2018Bratislava
50m50m29.93Ružič TomášSPK BRATISLAVA27.10.2012Linz/AUT
50m50m31.43Pilek AdamPlavecký klub Nové Zámky, o. z.20.11.2010Hódmezövásárhely/HUN

Muži - 12 roční - Polohové preteky



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:06.57Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.12.2010Rim. Sobota
100m25m1:07.81Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava25.06.2010Trnava
200m25m2:22.68Púček RichardPlavecký klub Martin, o. z.07.12.2018Nové Zámky
200m25m2:23.01Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava19.12.2010Trenčín
200m25m2:25.04Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA05.12.2010Rim. Sobota
200m25m2:26.68Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava13.11.2010Trnava
200m50m2:28.50Ružič TomášSPK BRATISLAVA24.11.2012Regensburg/GER
400m25m5:01.82Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno06.12.2014Rimavská Sobota
400m25m5:07.66Ružič TomášSPK BRATISLAVA08.12.2012Dolný Kubín
400m25m5:10.42Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA18.12.2010Trenčín
400m50m5:10.17Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.19.12.2018Győr/HUN
400m50m5:14.76Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.14.10.2018Bratislava
400m50m5:15.00Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno29.11.2014Dunaujváros/HUN
400m50m5:19.38Ružič TomášSPK BRATISLAVA25.11.2012Regensburg/GER

Muži - 12 roční - Prsia



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:12.68Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno06.12.2014Rimavská Sobota
100m25m1:13.50Bukovský IgorZŤS Martin25.11.1978Ružomberok
100m50m1:15.38Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno20.12.2014Györ/HUN
100m50m1:13.54Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno20.12.2014Györ/HUN
100m50m1:16.41--01.01.2003-
200m50m2:41.80Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno15.11.2014Budapest/HUN
200m50m2:41.83--01.01.2003-
200m25m2:34.81Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno07.12.2014Rimavská Sobota
200m25m2:37.04Slobodník PeterPlavecký klub STU Trnava06.08.2001-
50m25m33.44Menczer MatúšROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.16.12.2017Šamorín
50m25m34.04Menczer MatúšROYAL PLAVECKÝ KLUB, o. z.30.04.2017Šamorín
50m25m34.05Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno26.10.2014Nové Zámky
50m25m34.44Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno04.10.2014Púchov
50m25m34.63Husár JurajPlavecký klub Rimavská Sobota05.12.2010Rim. Sobota
50m25m35.02Husár JurajPlavecký klub Rimavská Sobota04.12.2010Rim. Sobota
50m50m34.15Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno18.12.2014Györ/HUN
50m50m36.52Ďurišin PeterVysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi17.11.2010Olomouc/CZE

Muži - 12 roční - Voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:00.44Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.22.12.2018Győr/HUN
100m50m1:00.49Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves16.12.2012Budapest/HUN
100m50m1:01.61Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava03.07.2010Žilina
100m25m57.76Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava13.11.2010Trnava
1500m50m18:28.28Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.19.12.2018Győr/HUN
1500m50m18:38.82Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno17.12.2014Györ/HUN
1500m50m18:52.99Pavúk MarekŠportový klub AQUASPORT LEVICE17.12.2011Budapešť/HUN
1500m25m18:01.26Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava17.12.2010Trenčín
200m25m2:07.20Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava18.12.2010Trenčín
200m25m2:07.46Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.12.2010Rim. Sobota
200m25m2:08.70Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava26.06.2010Trnava
200m50m2:14.52Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.07.2010Žilina
200m50m2:11.49Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.07.2010Žilina
800m25m9:19.20Antalík MatejPlavecký klub Nové Zámky, o. z.27.11.2016Dolný Kubín
800m25m9:22.17Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno07.12.2014Rimavská Sobota
800m25m9:26.67Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.06.2010Trnava
800m25m9:37.18Minalka DenisPlavecký klub ZÁHORÁK Senica, o.z.14.12.2008Nové Zámky
50m25m25.96Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava05.12.2010Rim. Sobota
50m25m26.44Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava13.11.2010Trnava
50m25m26.76Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava23.10.2010Nové Zámky
50m25m27.03Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava27.06.2010Trnava
50m25m27.42Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava12.06.2010Trenčín
400m25m4:25.46Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava18.12.2010Trenčín
400m25m4:29.26Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava25.06.2010Trnava
400m50m4:39.83Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno20.12.2014Györ/HUN
400m50m4:40.19--01.01.2003-
800m50m9:37.69Janovjak NicolasPlavecký klub ORCA Bratislava16.11.2019Brno/CZE
800m50m9:41.20Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.26.06.2016Bratislava
800m50m9:49.70Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno22.06.2014Košice
800m50m9:53.32--01.01.2003-
50m50m27.84Želikovský TomášKlub plávania Spišská Nová Ves15.12.2012Budapest/HUN
50m50m27.93Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava30.05.2010Bratislava

Muži - 12 roční - Znak



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:08.22Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.13.10.2018Bratislava
100m50m1:08.34Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.05.05.2018Bratislava
100m50m1:08.77Folťan PatrikSPK BRATISLAVA10.12.2016Žilina
100m50m1:09.77Folťan PatrikSPK BRATISLAVA30.04.2016Bratislava
100m50m1:10.26Ružič TomášSPK BRATISLAVA27.10.2012Linz/AUT
100m50m1:10.27Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.07.2010Žilina
100m50m1:10.41Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.05.2010Bratislava
100m25m1:04.66Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.07.12.2018Nové Zámky
100m25m1:04.97Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava05.12.2010Rim. Sobota
200m25m2:20.45Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.08.12.2018Nové Zámky
200m25m2:21.09Drobný PatrikPlavecký klub STU Trnava20.11.2004Nitra
200m50m2:27.19Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.16.06.2018Bratislava
200m50m2:28.92Ružič TomášSPK BRATISLAVA25.11.2012Regensburg/GER
200m50m2:35.74Pavuk MarekŠportový klub AQUASPORT LEVICE24.06.2011Štúrovo
200m50m2:38.25Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava30.04.2010Bratislava
50m25m30.14Folťan PatrikSPK BRATISLAVA17.12.2016Čilistov
50m25m30.31Folťan PatrikSPK BRATISLAVA25.11.2016Dolný Kubín
50m25m30.34Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA04.12.2010Rim. Sobota
50m50m31.76Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava02.07.2010Žilina
50m50m31.35Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava02.07.2010Žilina
50m50m31.77Světlík AlexanderSPK BRATISLAVA29.05.2010Bratislava
50m50m32.56Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava01.05.2010Bratislava
50m50m32.03Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava18.04.2010Poprad
50m50m32.98Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava20.03.2010Žilina
50m50m33.78Velický DominikPlavecký klub STU Trnava10.05.2008Bratislava

Muži - 11 roční - Motýlik



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:09.58Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.23.06.2017Bratislava
100m50m1:14.67Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.28.11.2015Székesfehérvár/HUN
100m50m1:17.09Ružič TomášSPK BRATISLAVA10.12.2011Erlagen/GER
100m50m1:17.21Babús BenjamínPlavecký klub Rimavská Sobota10.07.2010Maria Enzersdorf/AUT
100m25m1:06.26Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.01.12.2017Šamorín
100m25m1:08.30Géry MarcelVŠ Trnava12.12.1976Piešťany
200m25m2:28.20Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.02.12.2017Šamorín
200m25m2:29.10Géry MarcelVŠ Trnava11.12.1976Piešťany
200m50m2:36.06Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.24.06.2017Bratislava
200m50m2:42.53Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.18.10.2015Szombathely/HUN
200m50m3:01.07Babús BenjamínPlavecký klub Rimavská Sobota15.05.2010Žilina
50m25m31.17Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.01.12.2017Šamorín
50m25m31.76Kubický PeterALPu23.11.2002Bratislava
50m50m30.79Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.06.05.2017Bratislava
50m50m32.11Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.30.04.2016Bratislava
50m50m32.43Ružič TomášSPK BRATISLAVA11.12.2011Erlangen/GER

Muži - 11 roční - Polohové preteky



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m25m1:10.12Janovjak NicolasPlavecký klub ORCA Bratislava09.12.2018Nové Zámky
100m25m1:11.37Púchly TomášPlavecký klub STU Trnava04.12.2009Nové Zámky
200m50m2:36.25Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.05.12.2015Tatabánya/HUN
200m50m2:36.42Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.18.10.2015Szombathely/HUN
200m50m2:40.63Ružič TomášSPK BRATISLAVA10.12.2011Erlangen/GER
200m25m2:31.73Púček RichardPlavecký klub Martin, o. z.01.12.2017Šamorín
200m25m2:33.17Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.24.10.2015Čilistov
200m25m2:37.77Drobný PatrikPlavecký klub STU Trnava23.11.2003Prešov
400m25m5:18.90Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.25.10.2015Čilistov
400m25m5:37.28Sabo JurajSPK BRATISLAVA25.10.2015Čilistov
400m25m5:37.50Ružič TomášSPK BRATISLAVA03.12.2011Trnava
400m25m5:38.43Mihalka DenisPlavecký klub ZÁHORÁK Senica, o.z.08.12.2007Humenné
400m50m5:30.60Janovjak NicolasPlavecký klub ORCA Bratislava14.10.2018Bratislava
400m50m5:31.90Košťál SamuelJ&T Sport Team, o.z.24.06.2017Bratislava
400m50m5:37.73Dikácz BencePlavecký oddiel Komko Komárno22.04.2015Györ/HUN

Muži - 11 roční - Prsia



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátumMiesto
100m50m1:22.59Stanko JakubKlub plávania Spišská Nová Ves20.12.2019Košice
100m50m1:22.71Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.19.12.2015Győr/HUN
100m50m1:25.09Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno22.06.2013Štúrovo
100m50m1:28.15Kazimír Samuel AlexanderSPK BRATISLAVA24.11.2012Regensburg/GER
100m50m1:29.01Kraus MartinPlavecký klub Martin, o. z.26.06.2011Štúrovo
100m50m1:30.67Kuropka DanielŠportový plavecký klub Kúpele Piešťany02.05.2010Bratislava
100m25m1:17.71Sedlák MartinPlavecký klub STU Trnava26.10.1994Trnava
200m25m2:49.63Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.12.12.2015Dolný Kubín
200m25m2:52.00Gondža OliverPlavecký klub STU Trnava14.12.2001Topoľčany
200m50m2:55.68Dikácz BenceJ&T Sport Team, o.z.28.11.2015Székesfehérvár/HUN
200m50m2:56.93Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno17.11.2013Tatabánya/HUN
50m25m36.46Stanko JakubKlub plávania Spišská Nová Ves01.12.2019Spišská Nová Ves
50m25m36.91Janovjak NicolasPlavecký klub ORCA Bratislava08.12.2018Nové Zámky
50m25m36.99Luksaj DominikPLAVECKÝ KLUB CHEMES HUMENNÉ, o. z.07.10.2017Kikinda/SRB
50m25m37.23Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno09.03.2013Rimavská Sobota
50m50m37.10Peťkovský ŠimonPlavecký klub Nové Zámky, o. z.20.12.2018Győr/HUN
50m50m36.87Peťkovský ŠimonPlavecký klub Nové Zámky, o. z.20.12.2018Győr/HUN
50m50m37.59Luksaj DominikPLAVECKÝ KLUB CHEMES HUMENNÉ, o. z.17.12.2017Košice
50m50m39.17Bielik KevinPlavecký oddiel Komko Komárno11.05.2013Bratislava

Muži - 11 roční - Voľný spôsob



DĺžkaBazénRekordMeno a priezviskoKlubDátum