logologo_small

Štartujeme krásnu vianočnú súťaž so Slovenskou plaveckou federáciou o pekné ceny!

pondelok, 22.11.2021|Posledná aktualizácia 22.11.2021 13:40

Súťažte so Slovenskou plaveckou federáciou a vyhrajte množstvo krásnych darčekov!

Najkrajšie sviatky roka sa blížia a s ich príchodom sme na Slovenskej plaveckej federácii vymysleli pre vás súťaž o množstvo skvelých darčekov, ktorými by sme vás radi obdarovali. Máme pre vás krásne tričká, plavky, bundy, mikiny, šľapky, jednoducho všetko, čo by vám pod vianočným stromčekom isto urobilo radosť. Napíšte nám čo vás na plávaní najviac baví, prečo ho máte radi, prečo sa vám páči synchronizované plávanie, či jedna z najkrajších hier na svete vodné pólo a prečo radi zdolávate množstvo kilometrov ako naši diaľkoplavci. Aký je váš športový príbeh? Prečo sa venujete plaveckým športom? Kto vás najviac motivuje zdolávať tréningové, či súťažné prekážky? A kto je vašou najväčšou oporou a čo by ste mu alebo jej odkázali? Čo krásne ste dokázali, čo sa vám podarilo a na čom ešte musíte popracovať, aby ste sa raz dostali na vysnívanú súťaž a tam získali krásne ocenenie? Napíšte nám váš príbeh, alebo si ho vymyslite, nakreslite ako trénujete, či pošlite fotku s vašim idolom a povedzte nám o nej viac. Nahrajte krátke video z vášho tréningu a povedzte nám ako to zvládate. Poteší nás od vás akákoľvek pošta, fotka či kresba, video v našej súťaži a odmeníme každého kto sa zapojí. Cien máme pre vás veľa a veríme, že vám urobia radosť. Píšte, kreslite, foťte a pošlite nám to do pondelka 13.12.2021 do 12:00 hod., aby sme si to mohli vyhodnotiť a do Vianoc vám poslať krásne darčeky. Nezabudnite na konci príbehu uviesť vaše kontaktné údaje ako aj info o tom, ktorý z darčekov by vám urobil radosť. Slovenská plavecká federácia vám ďakuje a teší sa na vašu koncoročnú poštu na maily sekretariat@swimmsvk.sk.



Spracoval Patrik Pavelka
Autor diaľkové plávanieplávaniesynchrovodné pólo
Mohlo by vás zaujímať

Bratislavské Pasienky počas víkendu patria synchronizovanému plávaniu!

28.3.2025

Školská plavecká súťaž NAJplavec Slovenska za rok 2025 v Poprade s najkrajšou atmosférou a množstvom spokojných detí!

28.3.2025

Fotogaléria z podujatia NAJplavec roka 2025 v školských súťažiach v Poprade!

28.3.2025

Všetko dôležité po ruke! Už vo štvrtok to vypukne, pod Tatrami hľadáme NAJplavca Slovenska 2025!

25.3.2025

Výberové konanie na obsadenie pozície - Reprezentačný tréner pre šport synchronizované plávanie v kategórii Mladší juniori

20.3.2025

Slovensko sa stane európskym centrom plávania – dnes je 100 dní do štartu dvoch veľkých šampionátov

18.3.2025

V Šamoríne sme v nedeľu začali MSR v diaľkovom plávaní a SP v diaľkovom plávaní pre rok 2025. A začali sme dvoma rekordami!

18.3.2025

V utorok ohlásime 100 dní do začiatku ME U23 v Šamoríne! Ako to celé dosiaľ vníma generálna sekretárka SPF Ivana Lange?

15.3.2025

Oficiálna webová stránka Majstrovstiev Európy v plávaní do 23 rokov 2025 je spustená!

13.3.2025

Výberové konanie na obsadenie pozície - Asistent pre šport synchronizované plávanie

12.3.2025

V barokovej perle Maďarska vylovila naša plavecká výprava 39 cenných kovov!

10.3.2025

Vodnopólový žreb kvalifikácie o postup na ME 2026 - ženy v Novákoch, muži do Istanbulu!

3.3.2025

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK