logologo_small

Naša rozhodkyňa v synchronizovanom plávaní Lucia Shepard v rozhodcovskom zbore na OH v Paríži!

nedeľa, 11.08.2024|Posledná aktualizácia 11.8.2024 16:41
LuciaS na OH24.jpeg

Na Olympijských hrách v Paríži 2024 dosiahlo slovenské synchronizované plávanie významný míľnik. Po prvýkrát v histórii mala naša krajina zastúpenie v rozhodcovskom zbore a to vďaka Lucii Shepard, ktorá svojou prítomnosťou potvrdila rastúcu úroveň a uznanie slovenského synchronizovaného plávania na medzinárodnej scéne.

Lucia Shepard, ktorá pôsobí ako skúsená rozhodkyňa s bohatými skúsenosťami, si Olympijské hry v Paríži nesmierne užila. "Atmosféra bola vynikajúca, plná energie a nadšenia, čo vytváralo neopakovateľný zážitok nielen pre športovcov, ale aj pre nás, ktorí sme mali tú česť rozhodovať o výsledkoch," prezradila nám Lucia.

Okrem výnimočnej atmosféry vyzdvihla aj neuveriteľné výkony športovcov, ktorí predviedli skutočne nadľudské schopnosti. "Vidieť na vlastné oči také množstvo talentu a odhodlania bolo nielen inšpiratívne, ale aj motivačné pre všetkých, ktorí sa venujú tomuto športu," dodala.

Účasť Lucie Shepard na Olympijských hrách je nielen jej osobným úspechom, ale aj dôkazom, že slovenské synchronizované plávanie napreduje správnym smerom. Veríme, že tento úspech bude inšpiráciou pre mladé generácie športovcov a rozhodcov, ktorí sa usilujú dosiahnuť podobné ciele.

Spracoval Patrik Pavelka
Autor aktualitysynchro
Mohlo by vás zaujímať

Ďalší parádny výsledok na ME v SP na Madeire, naše akvabely na fantastickom 6.mieste!

Včera

Utorok na ME vo Funchale: Lea na krásnom 9. mieste, v akcii aj naše mladé dievčatá na Comen Cupe 2025

Včera

Trénerka našich vodných pólistiek Cinzia Ragusa pred kvalifikáciou v Novákoch: ,, Dať súperkám jasne najavo, kto je tu doma!"

Včera

Nominačný list | Majstrovstvá Európy Juniorov, 29.06. - 06.07.2025, Šamorín, prípravný zraz 23. - 29.06.2025, Šoproň

3.6.2025

Historický úspech pre naše akvabely, na ME nechali za sebou elitu!

Včera

Slovenskí vodnopóloví reprezentanti dominovali na 57.ročníku Dunajského pohára vo vodnom póle mužov!

Včera

Na ME v DP v Starom Grade malo Slovensko zastúpenie aj v rozhodcovskom zbore.

2.6.2025

Šampionát vo Funchale štartuje už v pondelok!

2.6.2025

Naši diaľkoplavci na ME v Starom Grade s historicky najlepším umiestnením!

31.5.2025

Druhý tréningový deň za nami – dievčatá ladia posledné detaily!

31.5.2025

Na ME v DP v Starom Grade dnes v knockoute na 3 km v hre Lucia Slámová, tréner Vachan: ,,Lucka plávala pekne, musím ju pochváliť!"

30.5.2025

Na ME v Chorvátsku v DP výborný výkon Rastislava Čačíka na 5 km trati!

29.5.2025

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK