Slovenskí vodnopóloví reprezentanti v Nemecku s dvoma prehrami

štvrtok, 24.06.2021

Slovenskí vodnopóloví reprezentanti nestačili na Nemcov v Drážďanoch ani v treťom prípravnom zápase. Po prehrách 7:15 a 7:8 v Novákoch sme dnes podľahli súperovi 1:10 ( 0:2, 0:3, 0:3, 1:2 ). Náš jediný gól dal v poslednej štvrtine, v 26.minúte zápasu Matej Čaraj za stavu 0:9. Štvrtý, záverečný duel prípravy s Nemeckom bol na programe včera večer Zwickau. A ani v ňom nám, žiaľ, ruže nekvitli. V Zwickau, podobne ako v Drážďanoch sme od súpera inkasovali 10 gólov, pričom sme dokázali skórovať raz v každej zo štvrtín. V Novákoch sme dva razy prehrali 7:15 a 7:8, v Drážďanoch 1:10 a v Zwickau 4:10.

Nemecko vs SLOVENSKO 10:1 ( 2:0, 3:0, 3:0, 2:1 )

Gól: Čaraj

Zostava SR: SR: Hoferica, Šimkovič – Kováčik, Baran, Adamec, Tisaj, Molnár, Tkáč, Juhász, Pieter, Čaraj, Berlanský, Filo

Nemecko vs SLOVENSKO 10:4 ( 2:1, 3:1, 2:1, 3:1 )

Góly: Molnár 2, Čaraj a Tkáč po 1

Nominačný list | Sústredenie plaveckej reprezentácie pre kategóriu juniorov, 21. - 28.04.2024, Šamorín

16.4.2024

16.4.2024

Záverečné hodnotenie akcie | Swim Open Stockholm, 04. - 09.04.2024, Stockholm, Švédsko

12.4.2024

11.4.2024

Školenie rozhodcov diaľkového plávania

10.4.2024

Nominačný list | Medzinárodné preteky plaveckej reprezentácie, 18. - 21.04.2024, Graz, Rakúsko

10.4.2024

Záverečné hodnotenie akcie | Sústredenie plaveckej reprezentácie, 11. - 20.03.2024, Limassol, Cyprus

9.4.2024

Naši reprezentanti vo švédskom Štokholme na mítingu Swim Open Stockholm 2024

8.4.2024

Naše akvabely s medailou z úvodného kola Svetového pohára 2024 z Pekingu!

8.4.2024

Starší juniori na Multistretnutí v rakúskom Grazi na 12.mieste

8.4.2024

Multistretnutie mladších juniorov v severomacedónskom Skopje a 7.miesto pre našu mládež