logologo_small

Lekcia číslo 5, dnes s vodným pólom

streda, 28.10.2020|Posledná aktualizácia 28.10.2020 17:16

V dnešnej, už piatej, lekcii vodnopólisti Katarína Kissová, reprezentantka SR a Daniel Černička, člen ÚTM predvedú cvičenie vo dvojici a s medicimbalom. Opäť všetkým bude stačiť ľahký medicimbal do dvoch kilogramov alebo ho môžete nahradiť inou pevnou loptou.

V prevej časti videa je ukážka strečingu a v ďalšej časti videa Róbert Bereš hovorí o cvikoch na dynamický strečing. Cviky sú rôzne, väčšinu jednoručných je treba opakovať 5x-6x. Pri obojručných cvikoch je opakovanie 10x-12x.


Spracoval Miroslav Nowak
Mohlo by vás zaujímať

Finálová séria sa v Extralige vodných pólistov sťahuje do Novák, obhajca s chuťou na 20-ty titul, Andrej Kováčik: ,,My doma neprehrávame a ani teraz sa nechystáme!"

Dnes

Najlepší slovenskí juniori mieria do Košíc. V hre budú tituly, limity aj dôležitá previerka pred vrcholom sezóny, preteky sledujte LIVE!

Dnes

STANOVISKO Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky k preukazovaniu bezúhonnosti na účely práce s deťmi a mládežou zo dňa 7.5.2026

19.5.2026

Výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície - Hlavný účtovník

15.5.2026

Košice hostia počas víkendu štvorstretnutie olympijských nádejí v plávaní krajín V4!

12.5.2026

Webinár - Aktualizácia pravidiel plávania SPF

6.5.2026

Vydarený 26.ročník Orca Cupu v Bratislave s množstvom kvalitných výkonov a slovenským juniorským rekordom!

6.5.2026

Skvelá Karolína Valko za morom s dychberúcimi výsledkami a slovenským juniorským rekordom!

2.5.2026

Slovenské reprezentantky žiaria na svetovej scéne: Synchronizované plávanie píše silný príbeh odhodlania!

2.5.2026

Diaľkové plávanie: Ibiza - extrémne podmienky preverili aj tých najlepších!

2.5.2026

Riadna Konferencia SPF 28.04.2026 - Pozvánka na účasť

27.4.2026

Na medzinárodných plaveckých pretekoch v rakúskom Grazi so slovenským rekordom!

27.4.2026

SWIMMSVK.SK
Sportnet online
WEBDESIGN © BART.SK